Jump to content

Audi A6 C5 cruise control


popescudanconstantin
 Share

Postare recomandată

popescudanconstantin

salut,

cine ma poate ajuta si pe mine cu niste coduri pt. cablul de cruise control pt. un a6, 2002 1.8T, motor AWT. de asemenea, daca ma poate ajuta si cu un cod pt. cablul de BC, aceeasi masina si eventual ceva documentatie referitoare la montarea lor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

popescudanconstantin

multumesc ffffff mult. e mai mult decat ma asteptam.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

popescudanconstantin

am o problema,

pe codul care mi-a fost dat, respectiv 000979002 mi s-a spus ca figureaza pini si mufe sertizare si nu intreg ansamblu cablu + mufa cruise(nu vorbesc de maneta ci strict cablul necesar). ma poate lamuri cineva cu privire la aceasta problema???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 years later...
Va salut, imi spune si mie cineva cum se fac legaturile modulului (calculatorului) cu masina, cu MMI-ul, avand in vedere ca nu am avut deloc senzori fata spate si ma intereseaza doar pe spate, am instalatia cu senzori cu buzzer si mai departe nu stiu unde sa o leg imi trebuie o schema sau pini cu culorile unde se leaga.Multumesc! O mana de ajutor va rog.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao changed the title to Audi A6 C5 cruise control

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!