Jump to content

Accesorii Interior


SyncMaster
 Share

Postare recomandată

Tomoiaga Marius

arata f bine.....apropo imi plac scaunele f mult...ce modem de scaune sunt , le-ai luat de la alta masina, ce fel de masina ?

Modificat de Tomoiaga Marius
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • paul_ral

    32

  • Amedeo

    31

  • Dobro GTI

    24

  • eleet

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Scaunele sunt de pe Golf3 GTI Edition si sunt Recaro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

paul am obs ca ai iluminare in plafon si pt spate. asa ai luat-o, or improvizatie ca tare ma intesezeaza si p mine. poate ma ajuti cu 1 cod. ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu este improvizatie, este lampa originala cod 1H0947303, optrional pentru varianta GL

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu este improvizatie, este lampa originala cod 1H0947303, optrional pentru varianta GL

paul sti cumva un cod produs pentru cotiera originala de vento/golf3 ?

Avertisment

QUOTE / REPLAY (citatul) ajută c

Modificat de taz21
Data viitoare direct warning
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

.....atentie nuca de golf 4 nu se potriveste pe tija schimbatorului de golf 3. tija are diametrul mai mic decat nuca.......

Eu am primit o nuca de la golf 4 (modelul cu 6 trepte, cu piele) si s-a potrivit perfect.....doar am insurubat-o, fara sa mai fac nimic altceva.

post-27196-1259484825_thumb.jpg

post-27196-1259484859_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stie cineva unde as putea gasi si eu centuri gti aniversar?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

astazi mi-am pus si eu nuca de golf 5 :Driver: din pacate mansonul cu care venea nu s-a potrivit pt ca era prea scurt, dar in curand sper sa ii pun un manson din piele facut la comanda, daca aveti vreo recomandare de unde pot face rost ar fi bine venita ;)

post-28517-1259527020_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ms paul, la el ti-ai facut si tu mansonul de la frana de mana? ca o sa imi trebuiasca si mie :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

paul_ral, am vazut ca ai centuri GTI anniversary, unde le-ai gasit? eu am tot cautat pe la dezmembrari dar fara nici un rezultat... Ai vreo idee unde as mai putea gasi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pura intamplare. Am fost la Galati sa vad un golf 3 cu climatronic si am dat peste un alt Golf avand aceste centuri. Nici nu am stat sa ma gandesc si le-am luat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Astazi mi-am montat si eu pe golfulet manere de aluminiu! Vreau sa spun ca arata foarte bine si e un detaliu care imbunatateste destul de mult aspectul interior. Daca va ganditi sa va puneti manere de aluminiu, nu ezitati, pentru ca merita investitia! Multumesc lui Golf-fan ca m-a ajutat sa intru in posesia manerelor. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

13e un set de 2 manere de aluminiu... contacteaza-l pe Golf-fan pentru mai multe detalii, el e dealerul :) . La prima vedere pare mult pentru niste manere dar, repet, din punctul meu de vedere, merita investitia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oke

6. Posturile monosilabice si/sau posturile care nu aduc nimic bun discuției (gen băgare

Modificat de taz21
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa e... dar eu am in 4 usi si nu le-am schimbat doar pe cele din fata :vaidecapulmeu: oricum nu prea le folosesc pe cele din spate, nici nu le bag in seama... ma gandeam ca poate o sa fac o improvizatie... sa dau cu spray crom pe cele originale de plastic... maine incerc sa vad daca iese ceva, o sa pun si niste poze sa va arat ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vrei sa iasa ceva frumos iei inca un set. La cat dai pe spray-ul grund pentru plastic si apoi pe cel crom iti iei inca un set. Plus de asta, nu o sa iasa cum trebuie, iti garantez.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare baieti...am si eu o mica intrebare...A desfacut cineva cele doua butoane pentru claxon de pe volan cu airbag? daca da poate ma indruma si pe mine cineva cum...pt ca eu am incercat sa trag de ele, dar nu am fortat pentru ca imi este frica sa nu stric ceva p-acolo,sa nu rup vreo clema sau io stiu...

Multumesc anticipat!

Despre volanul asta este vorba:

post-39289-1260212267_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am si eu o problema...am reusit sa rup macaraua de la usa soferului....tija aceea metalica nu stiu cum sa ii spun....am cautat de cumparat si am gasit una de pe un golf 3 cu 4 usi eu am golf 3 cu 2 usi...as dori sa stiu daca se potriveste...ca sa stiu daca o cumpar sau nu. Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cynk42...in principiu fata este aceeasi la masina,nu conteaza ca este in 2 usi,in 4, sau ca este combi, pana la stalp fata este la fel, dupa stalp nu mai este la fel... parerea mea este ca se potriveste fara probleme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cynk42...in principiu fata este aceeasi la masina,nu conteaza ca este in 2 usi,in 4, sau ca este combi, pana la stalp fata este la fel, dupa stalp nu mai este la fel... parerea mea este ca se potriveste fara probleme.

eu as tine sa te contrazic....daca ai observa portierele masinelor in 2 usi sunt ceva mai mari.... poti verifica

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai si pana la urma ce sa fac? asa am zis si eu ca tot golf 3 e...dar cineva a zis ca nu stie sigur daca se potrivesc.....de aceea am ales sa intreb aici ca poate stie cineva....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!