Jump to content

Accesorii Interior


SyncMaster
 Share

Postare recomandată

Azi am mers 200 km sa vad un climatronic. Pentru a nu ma intoarce cu mana goala am gasit si cumparat centuri de Jubileum saau aniversar. Aici inainte de spalare:

IMG_0194.jpg

Modificat de paul_ral
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • paul_ral

    32

  • Amedeo

    31

  • Dobro GTI

    24

  • eleet

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

arata bine,dar cu ce o sa se asorteze de prin interior?Nu ar arata ciudat doar centurile rosii?

p.s. asteptam poze :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O sa arate ca in primele doua poze. :flower:

@ taz21: exista poze cu cotiera?

Asa arata cea originala. Nu e chiar cotiera, dar e oem.

Nu ma intrebati de unde le puteti cumpara. Eventual de pe Ebay.

post-1353-1258400858_thumb.jpg

post-1353-1258400986_thumb.jpg

post-1353-1258401927_thumb.png

post-1353-1258401937_thumb.jpg

post-1353-1258401968_thumb.jpg

post-1353-1258401988_thumb.jpg

post-1353-1258402002_thumb.jpg

post-1353-1258402017_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Referitor la cotiera, in imagini sunt consolele spate de la varianta SUA - Jetta 3, asemanatoare cu cele de la Vento, numai ca au un capac.

Asa arata interiorul masinii de la care am luat centurile. Pozele au fost facute cu camera video, scuzati calitatea.

post-6155-1258404548_thumb.jpg

post-6155-1258404594_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

150 lei, bani in care a intrat un bandou de prag, un pumn de suruburi si filmari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai este o cotiera OEM...

It does not have part number because it is not produced by VW but it's produced by other brand but for VW .

Something like Hella. it produces OEM headlights to fit VW's but headlights are not VW's . If you understand me ?!

Armrest fit's driver's seat. It has two holes for it made on construction of a seat and fit's perfectly.

post-14771-1258416196_thumb.jpg

post-14771-1258416211_thumb.jpg

post-14771-1258416234_thumb.jpg

post-14771-1258416253_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

QUOTE (danutszy @ Nov 3 2009, 20:09)

un accesoriu pe care l-as dori sa-l am in masina ar fi aceasta cutie de CD-uri, am cautat prin schroturi dar nu am gasit......stiti voi de unde as putea sa cumpar???

Mie mi se par exagerat de scumpe CD holderele. Nici un vanzator nu cere mai putin de 15-20 de euro pe livrare iar pretul lor real ajunge undeva la 20... Asta inseamna ca dai ~150 pe un suport de 6 CD-uri. Nu e convenabil deloc, cel putin din punctul meu de vedere.

In schimb pare foarte interesanta cotiera de Golf 3. Cam la ce suma ajunge (aproximativ) o asemenea cotiera?

Modificat de adyre
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu are nimeni pret la cotiera? poatesi un cod produs?

Warning

Sunt interzise posturile gen "bump" ("nu mai stie nimeni nimic?", "Anybody?", "Hai baieti, ajutati-ma si pe mine") pe alte arii in afara de aria de vanzari/cumparari. Acestea vor fi sanctionate cu warning

Modificat de taz21
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai este o cotiera OEM...

It does not have part number because it is not produced by VW but it's produced by other brand but for VW .

Something like Hella. it produces OEM headlights to fit VW's but headlights are not VW's . If you understand me ?!

Armrest fit's driver's seat. It has two holes for it made on construction of a seat and fit's perfectly.

daca nu e produsa de vw atunci prin definitie nu e oem.

mie asta mi se pare cea mai faina ca si functionabilitate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi puteti spune si mie unde gasesc cotiera si suportii de cd-uri? va rog!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

suportul de cd-uri cred ca o sa il gasesti pe ebay,iar cotiera daca ai noroc prin dezmembrari.Prin state sunt mai dese ca la noi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe ebay.de nu am gasit varianta originala (aia de state) doar cateva cotiera facute pt G3

suportul de cd-uri e o idee buna dar poatefi si incomod (depinde de cate locuri de depozitare dispuneti in masina) eu mi las cumpara :exclaim: doar sa il gasesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

revin si eu cu niste noutati la capitolul accesorii interior .

1. manere cromate pentru usi . (noroc ca am in 2 usi ca altfel ma rupea la buzunar)

2. termometru cu 2 functii : interior si exterior (cu senzorul montat in oglinda)

3. nuca de golf 4 (cu manson din piele )

post-10002-1258811875_thumb.jpg

post-10002-1258811887_thumb.jpg

post-10002-1258811917_thumb.jpg

post-10002-1258811922_thumb.jpg

post-10002-1258811925_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frumoase accesorii, tracto.

Poate ne spui si niste preturi si de unde le-ai luat. Poate mai sunt si altii interesati.

Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da . cu cea mai mare placere.

-manerele au fost 23 euro - 2 bucati (noroc ca am in 2 usi :D ) le-am achizitionat prin intermediul unei cunostinte care merge in germania .

-nuca de golf 4 am luat-o de la dezmembrari - 30 ron + mansonul de piele (facut de utilizatorul "Inginerul" ~ 45 ron) (atentie nuca de golf 4 nu se potriveste pe tija schimbatorului de golf 3. tija are diametrul mai mic decat nuca. eu am utilizat poxilina pentru fixarea nucii pe tija cu succes dar bineinteles daca se va cere demontata vreodata numai eu situ cum o sa o dau jos.)

de asemenea daca cumparati nuca de golf 4 fara mansonul original (fie el intr-o stare foarte proasta) o sa aveti nevoie de un elastic pentru fixarea mansonului pe masina pentru ca mansonul de golf 4 are un arc pe post de elastic care stranga acest manson pe suport :blush: )

-termometrul digital l-am primit de la proprietarul din Germania. am vazut prin carrefour, selgros, metro termometre de acest gen :)

Modificat de tracto
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Azi am mers 200 km sa vad un climatronic. Pentru a nu ma intoarce cu mana goala am gasit si cumparat centuri de Jubileum saau aniversar. Aici inainte de spalare:

IMG_0194.jpg

Paule la tine au disparut centurile de la galati... si acum mai plang dupa ele :)

Ce bine se asortau la mine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am pe cineva care aduce accesori de golf 3 de pe www.jom.de , la preturi bune.daca va intereseaza , astept PM

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt o gramada de lucruri misto pe site-u de la jom dar nu prea multe la capitolul interior .... :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt cateva si pt interior:ornament butoane crom Ac, maner usa crom, ornament grila ventilatie,scaune spate imitatie piele,rame schimbator viteza crom,rame crom bord, afisaj bord plasma,... ;) eventual astept Pm, daca e interesat cineva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cromu nu imi place dar scaunele spate nu arata rau deloc :D problema vine din partea bugetului ce de obicei... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!