Jump to content

Quark Motors


GtSport
 Share

Postare recomandată

S-a deschis un nou dealer in Deva. A cumparat tata doua masini pentru firma. Pana acum a fost tratat foarte bine, surprinzator chiar. Masinile au venit la timp, fara probleme, chiar a fost sunat si i s-a spus exact cand poate ridica masinile. A primit si un discount bun. Se pare ca fiind la inceput oamenii sunt foarte atenti.

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am sunat si eu la ei si am discutat cu Dl Robert Kelemen, am discutat despre un Golf GT si am reusit sa configuram impreuna o masina, am dat comanda si el mi-a modificat o masina care o aveau deja comandata pt stocul propriu si astfel am obtinut un termen de livrare atractiv.

Sunt chiar incantat de cum am fost tratat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt in discutii pt a alege o masina noua si s-au purtat f fain. Am fost sfatuit in alegerea pachetelor, raport pret / calitate, avantaje si dezavantaje la modalitatile de plata si altele. Drept urmare noul meu TSI va fi achizitionat cu siguranta de la ei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...
  • 1 year later...

salar de secretara la quarkmotors in deva - 600 ron ... :icon_thumright: ... is buni numa` de luat bani ... nu si de dat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bad post

Modificat de Calin78
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bad post

Modificat de Calin78
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce bad post ? :( .... prietena a fost la un interviu de secretara ... ce sa mai zic ... cerinte garla si salar de necalificat ... tipic samsar ... sa iau ... de dat mai greu !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cauza net-ului postul a fost triplat, de aia am editat bad post. Nu se referea la postul tau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

cum nu au inca service in oras eu am comandat mai multe piese de la ei si pot sa spun ca am fost si sunt foarte multumit. calitate si seriozitate maxima. plus ca de fiecare data dupa ce cumpar ceva ma suna o d-soara cu o voce foarte frumoasa care ma intreaba daca am fost multumit se serviciile reprezentantilor quark motors, nu-i mare lucru, insa face toti banii.

bravo lor.

in schimb la un alt mare service si reprezentanta din Timisoara am comandat o piesa de cauciuc, e drept mica, insa piesa, care nu mi-a mai fost livrata nici macar in ziua de astazi, au spus ca ma suna ei si cu atat am ramas.

la quark a venit piesa respectiva in 2 zile, asa ca, sunt profi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!