Jump to content

Am O Intrebare


tzunea
 Share

Postare recomandată

e model d passat fara geamuri electrice,aer conditionat,are inchidere centralizata(zic astea k poate sunt modele an 95'"full option"care au.....)pls raspunde-ti.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Nu se intelege nimic din postul tau. Te rog sa recitesti regulamentul si sa incerci sa te exprimi cat de cat pe intelesul tuturor daca vrei sa fii ajutat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

scz......:)) man vreau sa stiu daca are chip cheia....atat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

da, cheia ta are chip.ca sa te convingi poti sa o desfaci si langa partea metalica e o bucatica de plastic,neagra.acela e chipul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Am un passat din 96 1.9 tdi 81kw afn l-am cumparat de la cineva de ceva vreme si azi mam hotarat sa merg sa o pun pe tester masina la final am gasit 5 errori in program va rog frumos daca ma puteti ajuta sa-mi spuneti ce sa fac ce trebuie de facut. Mentionez masina merge fff bine doar ca am probleme cu turbo cred nu trage uneori si cu inchiderea centralizata banuiesc ca mia dat in vreo erroare si acuma va dau codurile cu errori

17978-unitate de control motor blocata

00575-variatii presiune aspiratii

Diferenta reglare permenent intermitent

01266-GJos prin releu bobina

Short circuit to ground or open circuit intermitent

00519-MAP sensor short circuit to positive intermitent

00514-sensor turatie motor faulty signal intermitent. Aceste imi sunt rezultate la finalizarea testerului va rog frumos sa ma ajutati stiu ca nu pot fi toate defecte si nu vreau sa schimb toate noi sa pierd o gramada de bani sa ies cat mai ieftin. Multumesc frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!