Jump to content

Stie Cineva Daca Se Poate Monta Ac Pe Un Audi A4 Din 95?


florin_andrey86
 Share

Postare recomandată

florin_andrey86

sal!

am un audi A4 din 1995 si din pacate nu are AC, se poate monta asa ceva? cum? si unde il montez? nu am fost la reprezentata sa intreb.

multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De montat sigur ca poti monta A\C pe masina ta chiar si Climtronic dar e un pic mai costisitor.Cea mai buna solutie ar fi sa te duci in dezmembrari si sa iei o instalatie completa...adica compresor,radiator de freon,conducte,etc(e o varianta mai ieftina dar ai grija la compresor sa fie functional).Plus ca musai cine le monteaza trebuie sa aiba habar de ce si cum face sa nu arunci bani pe fereastra.Cu respect Alex.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate insa ai nevoie de tot ce spune alex_zuz@ unitatea toata de clima sau climatronic.

Este o persoana de pe forum care a reusit sa puna climatronic pe masina nu cred ca o reprezentanta se baga la asa ceva :rolleyes: nu m-ar mira sa-si prinda urechile .

Modificat de iulian_1976
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!