Jump to content

Caut Cleme Fete Interioare Usi


rideron
 Share

Postare recomandată

Salut.

Am doua cleme rupte la o fata de usa interioara. Mai exact suporturile in care se prind clemele, din plastic alb lipite de fata.

Ma poate ajuta careva? Din dezmembrare sau poate aveti in plus :icon_thumright:

Orice informatie e binevenita.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca ai putea sa gasesti si la dealeri VAG daca intrebi si nu au cum sa fie prea scumpe...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Daca este vorba de clipsurile alea care prind tapiteria pe caroserie atunci poti da comanda la o reprezentanta ,eu miam luat 30 buc si leam chimbat pe toate.Pretul este ok ,0.54 bani bucata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poti sa il intrebi pe Volksman. el ar putea sa te ajute

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cert e ca si eu as vrea si nu stiu cat ar putea fi la dealer :D

Plus ca am inteles ca in sunt 2 tipuri de cleme pe aceeasi usa. Aveti careva poze? Eu nu am reusit sa dau fata jos ca mi-a fost teama.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Se gasesc la dealeri ,eu mi-am luat de la porsche si din alea de plastic cu cap rotund si din alea in forma de romb din tabla cu vreo 3000 de lei vechi bucata si le au mereu pe stoc.Pt cei care stau prin aviatiei,baneasa eu le-am luat de la porsche bucuresti nord.

Numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai si codurile de la ele? Ca de la dealer la dealer ai sau nu cu cine sa te intelegi. Asa e mai simplu daca ma duc sa ii cer pe cod direct.

La usile fata sunt cleme la fel ca la cele spate?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt 2 lucruri diferite clemele alea care se vorbeste in postul 1....albe LIPITE LA CALD (topite) si care NU se gasesc la bucata deoarece ele vin cu placa de tapiterie odata (sunt prinse la cald de plasticul tapiteriei).....si clipsurile care vin introduse in alea albe....care costa 50 bani bucata la orice dealer VW...au codul 6Q0868243 ....va sfatuiesc sa luati mai multe deoarece in timpul montarii o sa mai stricati din ele :lol:

post-29493-1236258932_thumb.jpg

Modificat de Spu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Buna seara, exact am si eu nevoie de clemele acelea care vin pe panourile de usi, cand am demontat sa pun folie am rupt cateva si no .. gasesc la dealer de VW sau ceva magazin de piese ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gasesti la magazine de piese daca stii ce sa le ceri, sau la reprezentanta. Parca scrie si mai sus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am rezolvat, am fost astazi la Orion Auto in Targu-Mures, si 3 LEI a fost bucata... s-au scumpit din 2009 insa asta e.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!