Jump to content

Recomandare Service


bazil
 Share

Postare recomandată

... unde sa pot merge cu piesele cumparate de mine, iar acolo sa pot face schimbarea distributiei+cateva maruntisuri si sa primesc o garantie pentru lucrare ( am vazut ca pot aparea dupa aceea prob la avans, compresie, etc...si sa pot merge la ei pentru un reglaz ulterior )

Multumesc de raspuns anticipat. Zi buna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sper sa fim noi aceia care il vor ajuta pe colegul bazil,

ca sa nu se simta abandonat in topicul asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

multumesc Alex pentru piese si recomandarea de service, Ciprian ( baiatul de la service ) stie ce face. Totul a fost in regula mai putin furtunasul pentru spalarea parbrizului si un consum parca un pic mai mare. O sa vad exact pe viitor ce se mai intampla. Topicul se poate inchide. Il recomand tuturor pe Ciprian.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Cand aud de service, mie unuia, mi se face parul de găină. Am un X3 şi o skoda 2.0, TDI. Am dat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...
... unde sa pot merge cu piesele cumparate de mine, iar acolo sa pot face schimbarea distributiei+cateva maruntisuri si sa primesc o garantie pentru lucrare ( am vazut ca pot aparea dupa aceea prob la avans, compresie, etc...si sa pot merge la ei pentru un reglaz ulterior )

Multumesc de raspuns anticipat. Zi buna.

salut, poti sa imi zici si mie cat te-a costat toata lucrarea? am un lupo si as vrea sa iau si piesele de la acest magazin.

merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Eu am fost in Iasi la Boch si sunt foarte multumit de ei. - Asta nu e reclama, dar am schimabt distributia la masina si chiar am ramas uimit ca sunt foarte interesati ca detinatorul masinii sa fie foarte multumit, plus - daca apar probleme in timpul reparatiei te suna sau te cheama langa masina si iti explica cum sta treaba si ce vrei sa faci mai departe. Si preturile sun OK - se putea si mai ieftin dar sunt acceptabile. Oricum fata de reprezentanta de la noi care nustiu cum naiba calculeaza preturile (cred ca au adaos 200%) sunt foarte bune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

De la o bataie de bolt ce se poate intampla la motor .

post-36818-1238402538_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

... unde sa pot merge cu piesele cumparate de mine, iar acolo sa pot face schimbarea distributiei+cateva maruntisuri si sa primesc o garantie pentru lucrare ( am vazut ca pot aparea dupa aceea prob la avans, compresie, etc...si sa pot merge la ei pentru un reglaz ulterior )

Multumesc de raspuns anticipat. Zi buna.

Primisem niste referinte despre Torb Motor si am fost cu masina la ei... Cand am ajuns acolo, nu mai era Torb Motor ci erau astia ... Auto Blitz Service.

Stateam cam in dubii, nu stiam daca sa bag masina la ei sau nu. Pana la urma si presat de timp si plictisit sa mai umblu am hotarat sa o las la ei.

Culmea, desi nu ma asteptam mi-au facut masina mult peste asteptarile mele ... si foarte bine, au lucrat si repede si m-au bagat si imediat in service, super preturi la manopera (exact ce cauta tot romanul ... bun, ieftin si repede) ...

Sunt super ok, yo sunt foarte multumit de ei si recomand tuturor. www.autoblitz-service.ro

Uite ca se poate si la noi ... Cu un an inainte mi-a recomandat cineva la un accident , AutoItalia, tot pe Bl. Timisoara pentru masina sotiei ... Frate, cata service-ul de mare dar iti blestemi zilele cu ei din toate punctele de vedere ... asa marca asa service... Oricum la astia ma duc de acum .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pana la urma mai exista si alte recomandari pt maruntisuri decat autoblitz service? chiar am nevoie sa schimb niste chestii, gen filtre etc. si nu mai vreau sa merg la Porsche sau Midocar decat in anumite cazuri. Ganditi-va ce nasol e sa trebuiasca sa mergi doar la PBN, PBV si Midocar sa platesti o gramada pt nimic.

ps. nu am inteles ce e cu poza asta:

De la o bataie de bolt ce se poate intampla la motor .
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am avut probleme cu clapeta de alimentare cu aer de la filtru de aer (nu statea la relanti, se oprea, dar sa rezolvat cu testeru)

E posibil sa fie mecanismu care deschide clapeta ,dar se poate sa fie si vreun senzor pe care la resetat testeru

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Stie cineva c-am cat mar ajunge o reparatie la motor (din cauza unui bolt care bate) incluzand si piesele cu aproximatie.va rog!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Salut! Imi recomanda si mie cineva o vopsiorie ieftina?As vrea sa-mi vopsesc bara la skodita. :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

Aveti idee cum se numeste service-ul auto de langa Plaza Mall sau vis-a-vis de fabrica de paine Lujerul (e unul si acelasi service auto) si eventual un website sau o persoana de contact si nr de telefon.

Multumesc,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma intereseaza un service pentru schimbat lichidul de frana care sa faca o treaba buna la un pret accesibil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am uitat sa precizez: Bucuresti sau Pitesti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!