Jump to content

Reglaje La Carburator, Aprindere, Culbutori


jan
 Share

Postare recomandată

Foarte tari, sigur pot fi copiate de-acolo. Io nu stiu cum, poate cineva sa faca asta?

Carburator:

Aprindere:

Joc la culbutori:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt cine vrea un programel de "scos" filme de pe Youtube... dihoru2 (ID mess), si in urma unei solicitari va dau programul. Eu ma apuc de DW.

Iata ce solutie buna pentru prinderea carburatorului (surubul din spate care ne da atatea dureri ce cap).

post-5838-1213480745_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iata ce solutie buna pentru prinderea carburatorului (surubul din spate care ne da atatea dureri ce cap).

asta e farmecul: sa te chinui 2 ore la un surub, eventual sa mai desfaci inca cateva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

interesant, pozat rudimentar, dar interesant ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Foarte faine link_urile, stiam in mare parte dar am am reglat acuma exact ca-n filmulete totul mai putin aprinderea care e un pic dupa ureche dar merge ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Pentru a putea downloada filmuletele de pe youtube trebuie sa intrii pe www.get2pc.com. Restu gasiti voi pe pagina :D :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru reglaje la motor iti recomand site-ul www.vw-resource.com. Pe mine ma ajuta foarte mult articolele de pe acest site.

Modificat de SKULLMAN
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Iata inca unul:

http://www.keepvid.com

Permite download de filmulete de pe youtube, metacafe etc., nu stiu sigur daca si de pe 220. Eu am fost multumit de el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iar real player, odata instalat, ofera un plugin pentru internet explorer a.i. daca miscati mouse-ul pe aria video-ului, apare in colt dreapta sus, Download video

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!