Jump to content

Ce Mesterim Pe La Masinile Noastre


88BLR
 Share

Postare recomandată

acum plec sa ma apuc de pragurile alea bine ca am prins vreme buna :icon_thumright:

bafta si sa iasa faine!!! :D

zizou cred ca o sa pun volanul gti sa vad cum sta( mi se pare un pic c-am mare) :huh: cel sport e cu albastru ( c-am mult poate) dar toata masina e in albastru -negru (presuri,pedale,volan,huse)

in aceeasi dilema sunt si cu stopurile inca nu stiu sau nu sunt hotarit care dau mai bine pe masina si ca aspect general sa se integreze!!!!!

variante si sa vedeti si fata cum arata ,semnalele de aripi se schimba in negru!!!!!!

ascult!!!

post-15218-1221566592_thumb.jpg

post-15218-1221566734_thumb.jpg

post-15218-1221566788_thumb.jpg

Modificat de sebi_bc
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 88BLR

    75

  • zib3r

    37

  • Cristi_XXZ

    17

  • Razak

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

urate rau jantele vopsite negru. nu au pic de contrast cu masina, zici ca sunt jante de tabla

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

urate rau jantele vopsite negru. nu au pic de contrast cu masina, zici ca sunt jante de tabla

tocmai de aceea am si lansat un anunt despre cumparare de jante !!! ceva cu borduri,15' !!!oferte!!! pe PM !

incet tot ajungem acolo unde vrem!!! :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tocmai de aceea am si lansat un anunt despre cumparare de jante !!! ceva cu borduri,15' !!!oferte!!! pe PM !

incet tot ajungem acolo unde vrem!!! :blink:

Corect, incet si bine :)

Incearca sa scoti cat mai mult din albastrul ala din interior(presuri, huse, pedale, volan) si lasa-i stopurile rosu cu negru pe spate ca dau mult mai bine parerea mea.

Sebi tu oricum ai facut progrese enorme cu masina asa ca sunt sigur ca pana la urma o sa iasa tare bine :)

Spor la lucru!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ceva din interior

sebi de aspect nu ma leg, da ceti garantez e ca cel original gti e f comod, e f moale cauciucu pe el si gandit pt directia noastra.... eu am din ala pe masina.... si imi place mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe ziua de azi m-am multumit sa le dau jos k erau sudate,ramane sa le pun pe celelante :hainoroc:

.

post-3768-1221586305_thumb.jpg

post-3768-1221586332_thumb.jpg

post-3768-1221586361_thumb.jpg

post-3768-1221586464_thumb.jpg

post-3768-1221586487_thumb.jpg

post-3768-1221586529_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

super .............sunt curios ce pui in locul lor ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie unu imi placeau cum dadeau pe masina, o faceau foarte agresiva

pe ziua de azi m-am multumit sa le dau jos k erau sudate,ramane sa le pun pe celelante :icon_thumright:

.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pun ca ale lui iulica gto :lol:

Zender 2004 ? copie sau original?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din pacate copie,ale tale sunt originale?

:lol: ...de unde?de la cine?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Care puteti sta linistiti, nu le are de la domnu moise, mai au si altii matrite de genul. Moise nu a vrut sa-mi faca tocmai pt ca nu avea matrite si se supara si GTO. Dan nu a vrut sa ma ajute asa ca mi-am cautat in alta parte, pentru curiosi, sunt facute de alex, alt tip care lucreaza in fibra :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si o facea atat de bine incat au angajato Full Time ! si ii platesc si ore suplimentare. :frigbaitata:

Ti se pare cumva ca erau unicat pragurile alea? Daca esti atent prin Bucuresti o sa mai vezi cateva Loganuri care au aceleasi praguri ... mii de scuze ca ne-am permis sa ne luam niste praguri care se vand WORLDWIDE si pe care le poti cumpara de la baietii care fac fibra pe 4 Tuning.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am cam terminat si cu pragurile,ieri si azi a muncit nenea smith sa le faca ca la carte,au iesit pe placul meu sper sa va placa,ma bucur ca am scapat de ciudateniile alea :ceuameni: mersi smith :blink:

post-3768-1221926756_thumb.jpg

post-3768-1221926775_thumb.jpg

post-3768-1221926848_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!