Jump to content

Probleme Cu Portiera


bitmaryan
 Share

Postare recomandată

Salut!!! Va deranjez din nou dar va rog sa ma scuzati...imi poate explica cineva cum pot regla portiera din partea soferului ...deci nu se inchide bine si bate rau in incuietoare...am incercat sa ridic incuietoarea mai sus dar vad ca nu merge...imi puteti arata poate prin niste poze sau sa imi explicati cum se regleaza portiera sa o ridic 3mm mai sus.

Va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ionel.d.2007

Sper sa te ajute cu ceva imaginile de mai jos. Mentionez ca sunt de Polo 9Npost-10189-1211904125_thumb.jpgpost-10189-1211904157_thumb.jpg ;)

post-10189-1211904106_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa ne spui daca ai reusit, am un prieten tot cu aceeasi problema.

Modificat de sylar
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut din nou!!!

In primul rand am rezolvat problema foarte usor aproape in 10 minute....cam asa:

- stiti ca portiera ramane incuiata in "patratzelul" ala din fier montat in caroserie...am desfacut PUTIN cele 2 suruburi in care e prins am batut un pik in el pana a coborat 3mm apoi am strans suruburile inapoi si gata...problema sa rezolvat usor si simplu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!