Jump to content

Reflectorizantele(ochii De Pisica) Din Spoiler Spate


Andrei_VVB
 Share

Postare recomandată

Cum se scot acestea deoarece la cel din stanga s-a acumulat multa mizerie(funingine?) si aproape nu se mai vede noaptea?

Pot banui ca se trage pur si simplu de ele dar nu vreau sa stric ceva pe-acolo. Multumesc

Modificat de Andrei_VVB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Sint prinse cu suruburi incastrate in ele si se strang cu piulite.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok..si o explicatie cum sa scot unul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Cred ca doar dand spoilerul jos sau, in orice caz, actionand din spatele acestuia ai putea sa-i dai jos fara sa-i deteriorezi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am tras destul de tare si "da sa iasa" partea dinspre numar. Restul pare foarte bine fixat deci, cred ca sunt prinse in suruburi asa cum spunea si colegul mai sus. O sa incerc sa trag cat mai tare de el si sa bag apa sub presiune. Revin cu detalii!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu te-as sfatui sa faci asa ceva. Eu am vazut cum arata catadioptrii de la Jetta si de la Touran si cred ca cei de la Seat nu fac exceptie. Sunt prinsi ori cu cleme ori suruburi in partea din spate a spoilerului. Daca fortezi, asa cum intentionezi, risti sa-i scoti pe bucati, evenutal sa deteriorezi si spoilerul. De curiozitate, de ce vrei sa-i scoti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aha, scuze, mi-a scapat.

Dar, totusi, cum naiba sa intre murdarie in ei, ca sunt niste componente turnate, dintr-o bucata?! :icon_cool:

Daca izbutesti sa-i scoti pune si tu niste poze, sa vedem si noi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!