Jump to content

Sunet Portiera Dreapta


Andrei_Z
 Share

Postare recomandată

Sal

Am achizitionat de curand un VW POLO 1.4 MPI 60ps si de o saptamana mi se aude sunet ciudat (ceva vibreaza) in usa din dreapta. am descafut panoul portierei dar nimic nu pare sa fie rupt . Macaraua e bien prinsa, suporturile de plastic care tin geamul sunt ok( m-am gandit ca poate fi de la plasticuri ca prietena mea a trantit usa cu geamul deschis - trantitul usii ca la dacie tipic feminin-). Sunt destul de sigur ca e totusi ceva legat de geam, macara, deoarece sunetul apare cand geamul nu e inchis complet si sunt cu motorul subturat).

Daca aveti idee de ce ar putea fi pls help.

Apropo geamurile sunt electrice si se inchid si deschid ok

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si mai am o intrebare ... codul sasiului meu e ....zzz6NZ1Y...... iar in talon imi scrie polo 6N dar, astayi umbland la trusa de scule am observat ca langa roata de rezerva scria niste coduri printre care -type 6N2-. Deci ce al meu 6N sau 6N2?, si pana la urma care e diferenta intre ele?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

e polo 6n2, la fel scrie si la al meu in talon :beerchug:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!