Jump to content

Insonorizarea Masinii


vwraider
 Share

Postare recomandată

Stiu ca e un subiect delicat...eu acum m-am lovit de el..si-am inceput documentarea.

Solutii sunt multe...cu tot felul de materiale mai mult sau mai putin costisitoare scumpe etc..dar care dintre ele sunt cu adevarat eficiente??

Va rog sa scrieti ce materiale s-au folosit pe masinile voastre si cum se comporta?

Modificat de vwraider
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Materiale din gama top audio! Si iti spun ca restu sunt "frectie la picior de lemn"

vad ca s-a mai zis Dynamat, Stinger (in special Stinger road kill), Standartplast. cam asa este tot ce e bun.

Si pt locuri greu accesibile Dietz NoiseX care este sub forma de pasta si dupa ce se usuca se face precum un cauciuc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din cate am ami citit si STP e ok si ofera solutii bune la pret decent....o sa revin cu detalii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!