Jump to content

Skoda Tudor Ii


codz
 Share

Postare recomandată

Cine stie mai multe despre masina asta? Dupa parerea mea astia de la Skoda si-au luat-o in cap rau de tot :lol:

PS: nu cred ca se va afisa imaginea, dar am o poza super cu ea

PPS: de ce nu merg attach-urile?

Modificat de codz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este cumva Skoda din poza postata de Drapar la "O poza pe zi" la pagina 13?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uite-te in topicul cu o poza pe zi, am postat eu acolo... de ce crezi ca skoda si-a luat-o in cap? mie imi place f mult masina, atat la exterior cat si la interior, sa nu mai vb de vr6....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine stie mai multe despre masina asta? Dupa parerea mea astia de la Skoda si-au luat-o in cap rau de tot
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E super coupe-ul arata un pic ca si maseratti-ul 3200gt dar arata foarte bine si cred ca va avea si succes la vanzari mai ales daca ar fi si o varianta diesel mai sportiva si sunt sigur ca va fii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate - din cate stiu eu - s-a anuntat deja ca va ramane doar concept, nu se va fabrica niciodata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aduce putin a combinatie intre Octavia si 407. Parerea mea...

frumos concept, in orice caz.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frumos , chiar foarte frumos .

Incep cei de la skoda sa demonstreze de ce sunt in stare . :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se pare ca nu pot sa pun poza pe care o am eu .. dati-mi si mie un pm sa v-o trimit pe mail la un membru cu drepturi depline .. ca merita :banghead:

ziceam ca skoda si-a luat-o in cap pentru ca face lucruri foarte frumoase .. intra in liga mare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hai ca m-am prins, era putin peste 100k poza :banghead: iat-o>>

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Interior

Modificat de adrianciocalau
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Evenimentul Zilei din 21 februarie, sub titlul "Concepte sport, de lux", prezinta pe scurt doua prototipuri: Renault Fluence si Skoda Tudor II. Despre aceasta din urma se spune ca "cehii, supervizati de VW, dau si ei fiori concurentei tot cu un coupe fantastic, Skoda Tudor II". In afara formei de mare bolid, conceptul dispune de echipamente ultrasofisticate si este echipat cu un propulsor foarte puternic (4.2 l, V8, 320 CP). Deocamdata, desi a trecut ceva timp de la prezentarea oficiala, constructorul nu si-a anuntat intentia de a trece si la fabricarea in serie a modelului - se arata in finalul articolului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!