Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut. cine va poate ajuta si pe mine cu un pret pentru 321 957 087 A 

 

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oglinda dreapta(sticla+suport plastic care clipseaza pe motoras incalzita)- furata

 

octavia 2, 2006, combi

 

 TMBHS61Z762167756

 

mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@vwart,serie incorecta.

@Hark

TMBCS21Z182023030

 

Scuze .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

As avea si eu o rugaminte daca stii ce piese sunt cele din imagine. Le-am gasit prin garajul tatalui meu si par a fi noi dar habar nu am ce sunt. Sunt vreo 10 bucati si sunt de 2 feluri singura diferenta intre ele(dupa ochiul meu de necunoscator) este ca unele sunt inscriptionate cu codul 214C pe o fata si 214A pe cealalta fata iar unele cu codul 216 in loc de 214. Mai au un cod care e inscriptionat pe toate si anume 112381035R - - A. Am banuiala ca ar fi ceva de la directie de renault dat fiind ca tatal mau a detinut un renault pana anul trecut. 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/22/img1584wc.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/89/img1580kfc.jpg/

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Rrrrrazvan 321957087A 01C lei 18

@john_skoda,1Z1 857 522 F  oglinda convexa cu placa portanta sau varianta af pe la 55 lei bucata.

@vwart,1Z0 837 697 D  fata stanga 150 lei,1Z0 837 698 D fata dreapta 150 lei,1Z5 839 697 D spate stanga 180 lei,1Z5 839 698 D spate dreapta 180 lei

@adyy_st,este un tampon contrabalans de renault pe original...230 lei bucata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poti fii mai exact pentru ce model de renault e? sau pe ce masini se potriveste?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Codul respectiv este un cod extrem de f..t.De regula cand dau de astfel de coduri prin programele de Renault ma dau cu cabul de calculator si imi trag pumni in gura.Pun pariu ca daca bagi codul respectiv pe net,o sa gasesti doar 2-3 informatii foarte evazive despre el.Intamplarea face ca de 2 zile am ceva probleme cu programul de Renault,altfel rezolvam mai repede problema.

Piesa respectiva s-a potrivit pe Renaultul din familia ta?Ce model de Renault era?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut.gabi, exista posibilitatea sa vina separat numai oglinda interioara la un far bixenon de passat 2002?

post-63975-0-69239400-1360253224_thumb.j

Modificat de iuliu1984
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In primul rand, multumesc pentru promptitudine. In al doile rand era un renault megane dar am aflat de la tatal meu ca piesele sunt noi si nu au nici o legatura cu fosta lui masina. Sunt de cand era el sofer pe tir si facea ceva transpoarte pentru un depozit renault din franta de unde si le-a "insusit", ca sa zic asa, crezand ca se potrivesc pe masina lui.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut...As dori sa achizitionez un display clima pentru un seat cordoba an 2001...Dar de unde?Ce imi recomandati?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@iuliu1984,nu vine separat.

@codrinignat,iti trebuie tot panoul de comanda sau numai display?

Modificat de GABIVVX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@adyy_st,da o fuga cu 1 din bucati la o reprezentanta Renault.Vezi ce detalii iti dau ei sau daca iti dau codul actualilat al reperului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Doar display-ul deoarece au murit pixelii...nu se mai vede clar

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va salut, ma poate ajuta cineva cu codul pentru chederul din partea de sus ,parte unde se uneste geamul usii cu geamul din spate , va rog frumos.

 

Audi A5 2009/ 2.0tfsi coupe.

 

Multumesc frumos.

 

Oare sa fie asta?

8T0845353E

Modificat de Alexx_22
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

8T0845353E Cheder superior caroserie usa stg,in jur de 440 lei.Din descrierea ta.. ala este.

Mulțumesc gabi !

Am gasit unul nou pe ebay la 35lire si vanzatorul a uitat sa add codul in descriere, scria doar inner door seal A5 dar a add ulterior codul !

Mulțumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna dimineata, la masina din semnatura am nuca de la schimbator foarte foarte uzata, iar fusta schimbatorului este rupta in mai multe locuri, daca le cumpar de noi pe original m-ar costa o caruta de bani, la dezmembrari nu am gasit pentru Fabia 1, insa eu intreb daca mai sunt masini compatibile de unde as putea lua nuca scimbator si fusta lui. Am mai gasit si pe anumite site-uri de licitatii ,de noi dar nu pentru fabia 1, cele de la golf 4 se potrivesc ? sau ..polo ?

Scuze daca nu am postat unde trebuie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut ! gabi,ma poti ajuta cu un cod de geam oglinda dreapta de passat 1,8 T 2002 ? am cumparat o oglinda dar fara geam.nu am VIN pentru ca eu am 1,9 tdi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare Gabi, poti sa ma ajuti cu un cod pentru clipsurile de fixare pentru panoul de usa la un Passat B6.Mersi mult

Modificat de skorpyon_83
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

6Q0868243  Clips tapiterie usa in jur de 1.2-1.5 lei.



@andrei007,nu merge de la alta masina.Poti face ceva adaptari si iti poti face o ,,fusta'' de piele..sunt colegi de forum care fac ,,fuste''.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@iuliu1984,TYC 337-0037-1 Oglinda sticla dreapta pâna în AM: 10/2003, convex, incalzit, pt. carcasa oglinda mica,ALKAR  6432128   Sticla oglinda, oglinda retrovizoare exterioara dreapta Articol extins/Info extins: cu suport, Oglinda exterioara / interioara: convex, incalzit,oglinda mica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  ALKAR   6436127   Sticla oglinda dreapta cu suport,convex, albastru intunecat, pana la model an: 2003

  JOHNS   95 48 38-80   Sticla oglinda, oglinda retrovizoare exterioara, gasit dupa numarul OE: 3B1 857 522,dreapta, convex, cu incalzire, pt. carcasa oglinda mare, Latime: 175 mm, Înaltime: 100 mm

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!