Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Multumesc GABIVVX,deci pot sa circul,deocamdata si fara acest dpo! Te salut!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gabi, revin si eu cu o intrebare: am nevoie de cleme din acestea pt fixarea ornamentelor. 4A0867276 .Se gasesc la bucata sau la set? cat costa? Multumesc foarte mult!

Modificat de catalinmiti
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe original este aproape 2 lei bucata,pe af(dar nush cat de bine sunt lucrate)in jur de 25 lei 10 bucati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aaham..multumesc...pai iesi mai ieftin pe original :) cred ca de fapt pe aftermarket costa 15 lei 10 buc :P

Eu tot strang mai multe piese pe lista si le voi comanda odata cu pragurile, daca mai esti dispus sa ma ajuti :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este extrem de greu de reperat astfel de produse pe af.Dupa codul tau mi-a scos urmatoarea specificatie:clema tapiterie,nici macar nush daca este ce iti trebuie tie.Cu codurile de original,altfel sta treaba..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exista cumva codul asta? 282557G5G20 ? l-am gasit intr-un singur loc si este mapa din imitatie de piele pe care o are golful 5 gti in torpedou pt manualul utilizatorului, carte service..etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lasa un link sa vad despre ce este vorba.Am cautat prin program dar nu am gasit nimic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cat este netul de divers...1 singur rezultat scoate dupa codul dat de tine...exact pagina cu linkul pus de tine.Codul banuiesc ca este incorect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da...si eu am scris mai sus ca l-am gasit intr-un singur loc. Ma enervau toate actele masinii ca se imprastie prin torpedou...si mi-ar fi fost buna acea mapa. Multumesc oricum:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi.

Am nevoie de un cod daca se poate si un pret: Cod pentru garnitura de la capac culbutori, pierd ulei pe acolo.

Mersi frumos

Modificat de Trutan Darius
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oe nu se livreaza separat,Af:CORTECO 440067P, REINZ 71-35884-00, GLASER X53715-01,GOETZE 50-029934-00.Inainte de operati vorbeste cu un mecanic bun,nu e asa simplu de schimbat garnitura respectiva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Care este cea mai ok din ce ai spus u acolo?

Trebuie dat jos capacul, schimbata garnitura si stranse suruburile intr-o anumita ordina nu foarte tare....gresesc ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cod placute frana pt Skoda Octavia 2 FL , 1.9 TDI

TMBCS 21Z6AC 009379

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Trutan Darius,in functie de codul AUY/AJM de motor sunt 2 tipuri de garnitura,desfa garnitura veche si in functie de forma ei o comanzi pe garnitura noua.

@sarbul,1K0 698 451 J pe spate si 1K0 698 151 F pe fata.Am senzatia ca nu ai senzor uzura pe fata.

post-64586-0-18382100-1359186092_thumb.j

post-64586-0-80897500-1359186095_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Octavia 2,1,9 TDI, an 2007, motor BXE, TMBBS21Z682077449. As vrea te rog codul pt un kit ambreiaj + volant. Daca se poate pt Luk repset DMF, codul exact si un pret. Multumesc.

Modificat de danel_81
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

Te rog sa-mi spui codul de la abtipildul cu parametrii pneurilor si jantelor de pe Audi Allroad 4F, modelul 2005-2010. Este lipit pe stalpul dintre usi pe partea stanga a masini. Nu am serie de sasiu... pun doar o poza cu abtipildul de la masina mea. Multumesc

post-77175-0-12672000-1359378129_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

600 0016 00.Daca schimbi tot ambreajul inclusiv volant nu mai trebuie sa tii cont de ce a fost pe masinaSachs/Luk,daca schimbi una din componente(volant,set ambreiaj) trebuie tinut cont de ce a fost montat pe masina Luk/Sachs.

@victorash_cvv,sunt mai multe coduri...depinde de masina si de marimea jantelor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am nevoie de cel cu 245/45 R18 si 245/50 R17. Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc. Alea nu sunt compatibile ca au toate roti de 16 in ele. La mine nu potrivesc decat peste 17.

Am facut rost de serie sasiu, WAUZZZ4F49N039073. Multumesc pentru efort si scuza-ma ca sunt insistent. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti postez exact ce imi scoate:colantul vine prins pe usita busonului de alimentare,dar din pacate nu imi scoate exact modelul si codul tau de stiker.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!