Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

40 lei primul reper,urmatoarele 2 repere nu iti pot da un pret la ele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am si eu o intrebare: Am vazut pe alt topic ca exista kit reparatie faruri pentru Golf 5. Exista si pentru Passat b5.5?

M-ar interesa si piesa care tine farul, care e in bara, cea care nu se vede. O schema, cod, pret? Mersi mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Passat 2000-2005.

1ML805903 Spoiler inferior bara R in jur de 150 lei.

post-64586-0-97109000-1357653026_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

Un pret pentru 4E0 909 507 A

Este o telecomanda Webasto pentru Audi A8.

Multumesc!

Modificat de Wug
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

4E0909507A FERNBEDIEN(telecomanda in germana),in jur de 1050 lei.Misto pret,parca e telecomanda de tank Abrams. :screwy:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi pentru poza, am pus sa se traga un etka pt a ma descurca mai ok. Vreo sugestie cam ce tine farul in spate si sub el? reperele 14, 15, 16? Dar reperul 4 ce e? Scuze pentru deranj, Gabivvx

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc.

Dar piesele pentru care nu-mi poti da pret exista? Ma refer daca le-ai vazut cand ai cautat preturile...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@victorash_cvv ,sunt ceva elemente de bara de audi a4.

@Mishutz,reperul 14 este inexistent(apare aiurea in grafica),idem si reperul 15,idem si reperul 16,reperul 4 este 3B0941607F capac far pt faza lunga stg/dr.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua.

Imi puteti spune un cod pentru dopul de la ambreiaj? Dopul vine pus in gaura unde se vede roata dintata de la volant.

Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acest cod este pentru janta spider pe 16"? 1u0 601 025 N Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc! Cred ca la banii astia recurg la actiuni infractionale. Asadar, care ai A8 cu Webasto, "Watch your back!" ... :ninja:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@micutu6666,1U0601025N 7ZS Janta aliaj 6.5J16H2 ET42,model RS

@Trutan Darius,020301132 si 020301129D sunt doapele de vizitare volant.E compus din 2 pucati,baza care sa infileteaza si dopul care acopera baza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc frumos, am căutat ieri in etka 2 ore si nu am gasit nimic:( un preț aproximativ nu sti?:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

020301132 Capac 8 lei,020301129D Surub c.v. (surub etansare M36x1,5)verde 25 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@micutu6666,1U0601025N 7ZS Janta aliaj 6.5J16H2 ET42,model RS

Cat costa acest reper?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut..ai putea afla cat costa acest pachet cu 6 foi de antifonare? si cam ce dimensiune ar avea foile?

codul este 323863950

Modificat de catalinmiti
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

323863950 Insonorizant 500x250x2 usa stg-dr,portbagaj,aripa interioara spate stg/dr,podea,in jur de 110 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc foarte mult! le-am vazut azi pe un site si ma gandeam sa izolez fonic in vara usile...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Banuiesc ca ai pe masina asemenea izolator.De regula reperul se gaseste pentru o usa noua schimbata,o fata de usa noua schimbata sau pentru alte elemente de caroserie care au fost schimbate.In romania ..mai putin. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am dar ma gandeam sa suplimentez putin....ideal am inteles ca ar fi cu dynamat si vreau sa compar raportul pret/suprafata si sa aleg ...va fi ca proiect in vara

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

GABIVVX, La Multi Ani cu sanatate! Spune-mi te rog ce piesa reprezinta la masina din semnatura codul 02M 301 115 B PWO >CR< Este un dop de cauciuc cu filet pe care l-am gasit pe sub acumulator(accidental) cred ca pe cutia de viteze(stramt loc!) Sper sa nu-mi lipseasca de la vreun recipient! Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

02M301115B Dop carcasa cutie viteze.Este dopul care se scoate sa blochezi volant cand faci distributia sau la unele masini poti sa vezi cat de gros este discul de ambreiaj.

post-64586-0-59899500-1357974093_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!