Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si la BPX si la BUK codul este comun 6LL145770B

post-64586-0-18429800-1346173294_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hehe mersi , pe la ce preturi se invarte sti ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am dat comanda , am gasit cu 230lei :) imi dai te rog si un cod de intercooler de cupra tdi ? :) poate si un pret aprox

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bun pretul...imi trebuie serie de caroserie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hmm pai nu am serie de caroserie ca eu am ibiza fr tdi , si vroiam sa imi pun intercoolerul de pe cupra tdi 160cp BPX sau BUK

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

6LL145804 Radiator intercooler in jur de 2100 lei pe original.

,mai trebuie sa iti achizitionezi 6LL145808C(62 lei) si 6LL145808B(62 lei) suportii intercoller,ca altfel nu prea ai cum sa-l prinzi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La ce pret ajunge oglida dreapta heliomata la o2fl numai oglinda

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, pentru masina din semnatura (vsszzz5pz7r018552) as vrea sa stiu seria de la caseta de directie, pretul si firma de care este facuta ???

Multumesc.

Modificat de tetea
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Caseta de directie este produsa de ZF si este Generation 3.Sunt 2 coduri care merg 1K1 423 055 G si 1K1 423 055 K si codul de af al producatorului ZF este 8001 775.Pe af ZF cu caseta veche la schimb este in jur de 3800 lei, pe original cu caseta veche la schimb 4600 lei si fara caseta veche la schimb in jur de 6000 lei.

@justyn19k,sa imi lasi o serie de caroserie pt sticla de oglinda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

am ajuns si eu la momentul schimbarii amortizoarelor si am nevoie de codul celor originale pentru a-mi cauta aftermarket. daca ma poate ajuta cineva cu codurile din etka si eventual sa imi confirme ca masina e echipata cu pachet de drumuri grele si ca amortizoarele necesare sunt diferite fata de cele pentru suspensie normala... Multumesc

VIN: tmbbg41u032801369

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spate 1J0 513 025 DJ amortizor gaz sub presiune ptr auto cu suspensie drumuri grele,PR-1JB

Fata 1J0 413 031 AM amortizor ptr auto cu suspensie drumuri grele,PR-G04,G07,G40

Ai grija ca pe spate sunt doar cativa producatori care fac astfel de amortizoare pt spate si programele te pot da peste cap.Kayaba sunt ok si au cod exclusiv pt drumuri grele puntea spate.

Kayaba 343348 amortizor Excel-G pentru vehicule cu echipare pentru drumuri rele

BILSTEIN 19-140032

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gabi, iti multumesc foarte mult. nici n-ai idee de cate batai de cap m-ai scapat. kayaba vreau sa imi pun pe masina si era o problema exact la amortizoarele de spate pentru echipare de drumuri grele. Imi poti pune cumva si codul pentru amortizoarele de fata tot kayaba excel-g ca sa nu am probleme cu magazinul de la care le cumpar?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi poti sa imi zici si mie niste preturi la discuri fata ate power disc si placute Ate normale/ ceramic?

Scirocco 2.0 tsi 2009, 147 kw. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi trebuie o serie de caroserie,sunt mai multe sisteme de franare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0615301AA disc frana fata:Ate 24.0325-0158.1 (300 lei bucata) disc frana Power Disc

3C0698151C placute frana fata:Ate 13.0460-7184.2 (170 lei) set placute frana si Ate 13.0470-7184.2 (330 lei)set placute frana Ceramic

Cam pe aici se invart preturile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gabi , asadar pentru fata nu exista amortizor dedicat pentru drumuri grele de la kyb ?

vehicule fara reglaj al gardei la sol

pentru vehicule fara echipare pentru drumuri rele

pentru vehicule fara suspensie sport

pana in AM 07/2000

asta e pentru 334812 despre care ai zis ca nu scria nimic ... deci nici asta nu e ceea ce trebuie :(

si acum nu ca as vrea sa abuzez de bunavointa ta dar nu am de ales .. imi poti spune , te rog, un cod pentru sacs fata spate (super touring sau advantage) sau eventual boge ca- s aceeasi branza. Binainteles pentru pachetul de drumuri grele.

multumesc mult de tot !

Modificat de dadu221
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

*200 954 amortizor Advantage

Parte montare: punte fata

Sasiu: pentru vehicule cu echipare pentru drumuri rele, Timp de montare: 1,10 Ore, Tip amortizor: presiune gas, Tip constructiv amortizor: Ansamblu amortizor-arc, Sistem amortizor: bitubular

*312 354 amortizor Super Touring

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ie grele tare cu amortizoarele astea... multumesc mult de tot pentru ajutorul dat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!