Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Salut.

La o Skoda Fabia 2008, 1.2, 44 kw - 60 CP, varianta 5J, TMBAA25J593031822, motor BBM, imi poti spune te rog un cod si un pret pentru butuc usa stanga fata (vine cu cheie ?) si un pret pentru curea accesorii, rola intinzatoare si rola ghidare tot pt masina asta.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut Gabi,stiu ca te-am intrebat mai demult acelasi lucru dar nu mai gasesc postul, vreau sa schimb kit ul ambreiaj(volant dm,rulment,placa si eventual ce mai trebuie) spune-mi ce anume imi trebuie  , wvwzzz1jz1w369480, multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@darin,600 0006 00 luk,3000 951 790 sachs

@paulalexandru95,1U4 959 801 B 05S(cred ca asta e codul in proportie de 90%)...

@Amadeusz,doar la reprezentanta..daca vrei sa iti faca butucul compatibil cu cheia masinii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

paulalexandru95

@gabivvx am sunat la dezmembrari si a spus ca ala este codul la motorasul de la geam, pe mine m'ar interesa codul de la calculatorul de usa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La ce dezmembrari ai sunat vericule ?...ce dezmembreaza aia ...camioane..tractoare...biciclete...catute ? :lol:

Trebuie sa iti trimita exact piesa din poza,nu iti trimite nimeni separat repere din calculatorul  de usa.

Ca masura de precautie,desfa fata de usa si verifica codul dat de mine sa corespuna codului gasit pe calculatorul tau (codul de pe eticheta de pe matoras).

Masina ta este fabricata pentru Suedia...si poti avea surprize cu codurile pieselor.

post-64586-0-81309400-1426924102_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Ma intereseaza codul capacelor centrale la jantele Avus 2 15 inch pentru Golf 4

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

wvwzzz1kz7w058917 golf 5 1.4 140cp tsi

Salut, va rog cod si preț pt bobina nr 1, garnitura de la senzorul de presiune ulei, cel din stanga de langa distributie si valvele N75, N249. Mulțumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, rog pentru coduri (si recomandari: ce sistem de framanare, ce diametre)

- discuri + placute fata

- discuri + placute spate

la un Passat

WVWZZZ3CZ7E079569

Mersi mult!

P.S. Vad ca sunt F. multe variante de diametre si sisteme de franare ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gabi imi poti da un cod pentru piesa incercuita de mine. E vb de golf 5 2005. As vrea sa scot suportul de telefon dar e gaurit si sa schimb sa nu se vada.post-19256-1427368360293_thumb.jpgpost-19256-14273683666217_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gabi imi poti da un cod pentru piesa incercuita de mine. E vb de golf 5 2005. As vrea sa scot suportul de telefon dar e gaurit si sa schimb sa nu se vada.attachicon.gifIMG-20150326-WA0001.jpgattachicon.gifIMG-20150326-WA0000.jpg

1K1857114D 71N banuiesc ca asta este piesa...nu am poze dar ...este suportul torpedoului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi,

Te rog frumos pentru coduri pentru discuri si placute de frana (si fata si spate):

WVWZZZ3CZ7E079569

Mersi frumos!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare 

 

Ma intereseaza si pe mine coduri de piese pentru : 

 

ARCURI FATA  :  TIGUAN 2.0 TDI - 2WD - 81KW  Cod motor  : CFFD   

 

ARCURI FATA  :  TIGUAN 2.0 TDI - 4WD - 103KW  Cod motor  : CBAB   

ARCURI SPATE  :  TIGUAN 2.0 TDI - 4WD - 103KW  Cod motor  : CBAB  

 

 

Nu am serii de sasiu sa vi le dau  :(  

 

 

Multumesc 

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi,

Te rog frumos pentru coduri pentru discuri si placute de frana (si fata si spate):

WVWZZZ3CZ7E079569

Mersi frumos!

fata:1K0 615 301 AA + 5K0 698 151

spate:1K0 615 601 AD + 3C0 698 451 F

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi, te rog cod pt bobina nr 1, garnitura de la senzorul de presiune ulei, cel din stanga de langa distributie si valvele N75, N249. Mulțumesc. wvwzzz1kz7w058917

Modificat de alexukkk
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu exista garnitura separat la sonda ulei

036905715F bobina

03C906283B

03C145710E

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok, atunci zi-mi te rog codul pt senzorul de presiune ulei(sa înțeleg ca are si garnitura inclusa in "pachet"). Mulțumesc.

Modificat de alexukkk
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce brand recomanzi sa cumpăr bobina? Întreb asta pt ca n-am găsit 036905715F OE, am găsit doar 036905715G OE. E ok si cea cu G la sfârșit?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vorbeste cu vanzatorul...sa iti recomande el bobina pt ca el iti da garantia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok, am înțeles cu bobina, dar senzorul presiune ulei are si garnitura inclusa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut. te rog ,codul pentru senzorul de nivel G76 (Level Control System Sensor: Left Rear (G76).multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi,

Te mai rog frumos pentru codul de la "carcasa termostat" pentru Passat

WVWZZZ3CZ7E079569

Pierde lichid de racire din ce in ce mai mult - se pare ca e crapata carcasa asta. Mi-a spus mecanicul ceva de genul "Thermostat house".

Mersi mult de tot!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Am doi prieteni care vor pilot pe octaviile lor. La unul trebuie 1k0 953 513 G iar la al doilea ar trebui echivalentul lui 5k0 953 502 N numai ca masina are volan cu comenzi deci grupul de manete nu ar trebui sa aiba butoanele pt computer de bord si nu stiu codul. Rog pret Oem, iar daca exista si posibilitatea de a le furniza as vrea si termen de livrare. Multumesc

Modificat de Aurash
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi,

Te mai rog frumos pentru codul de la "carcasa termostat" pentru Passat

WVWZZZ3CZ7E079569

Pierde lichid de racire din ce in ce mai mult - se pare ca e crapata carcasa asta. Mi-a spus mecanicul ceva de genul "Thermostat house".

Mersi mult de tot!

03L 121 121 A

 

Salut. Am doi prieteni care vor pilot pe octaviile lor. La unul trebuie 1k0 953 513 G iar la al doilea ar trebui echivalentul lui 5k0 953 502 N numai ca masina are volan cu comenzi deci grupul de manete nu ar trebui sa aiba butoanele pt computer de bord si nu stiu codul. Rog pret Oem, iar daca exista si posibilitatea de a le furniza as vrea si termen de livrare. Multumesc

5K0953502N 9B9  Bloc lumini la volan cu maneta stergator in jur de 700 lei

1K0953513G 9B9  Bloc lumini la volan (semnalizare,faza lunga,faza scurta,cruise control) in jur de 460 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Se poate codul de piesa fara vin? m-ar interesa codul de la pistonasele de la etriere pe spate ptr passat 1.9 bls bluemotion break din 2007

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!