Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Am gasit de la Valeo doua variante, in poze aparand identic...poate ma ajutati voi..au part number  043371  si 043722 . Par doua seturi diferite, fiind si vreo 200 ron diferenta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare, ma puteti ajuta cu un cod (si eventual pret aproximativ) pentru reperul din imagine?

Este vorba despre un Golf 7, seria de sasiu este cea din poza.

 

Multumesc anticipat!

 

post-2-0-07103600-1420704534_thumb.jpg

Modificat de anorganix
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gabi, pe mine ma poti ajuta pt intrebarea de mai sus, te rog?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

043722 cred ca asta este codul bun,dar nu am date certe sa fiu 100 % sigur de el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, imi poate da cineva codul de la Duza Stropitor Parbriz (stanga daca conteaza) pentru 2011 Octavia 1.4 TSI CAXA.

Pot comanda duza online de undeva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1Z0955985 lei 25 pe original...la magazinele de piese auto sau la o reprezentanta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

VSSZZZ7MZ9V504436

 

burduf planetara dreapta interior pe original

 

contine ambele coliere?, am cerut pa un magazin si a venit cutia desfacuta, si colierul mic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

7M3 498 201 B  pana la seria de caroserie 7M-9-514999

  SPIDAN  24466 (sa verifici vizual daca seamana cu cel de pe masina)Diametru interior 1: 24,4 mm, Diametru interior 2: 71,5 mm, Înaltime: 88 mm

 

post-64586-0-53746700-1420884808_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Plasticele pt stalpii B si C sunt identice intre mk5 GTI WVWZZZ1KZ9U015259 si mk6 GTI WVWZZZ1KZBW072882 ?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si cat costa burduful? eu l-am gasit dupa cod pe epiesa la 50 lei, sigur este bun la banii astia , au cerut cam 200 pe manopera!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi. Imi poti spune ceva despre marca Meyle? Un prieten are niste placute spate care merg la masina mea si le iau gratis. Sunt ok?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu sunt grozave....nu merita sa montezi pe masina ta asfel de lucruri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gabi,aparatoarea de aluminiu de pe capacul caracsei filtrului de aer de la passat b5,5 1,9 TDI motor AWX, are cod  sau se poate comanda separat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal all, va rog, daca stiti ceva de turbina ATEC, am cautat pe net dupa mobil dar mare lucru nu am gasit. Este o turbina fiabila ?? Ce tara produce Atec-ul ?? Este peste Garrett si KKK ?? Am gasit-o in Germania, on line, la un pret de 390€ si vreau sa stiu daca merita banii.... Multumesc anticipat !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gabi, poti te rog sa imi dai un cod al furtunului flexibil de la galeria de evacuare la o Skoda Fabia cu serie TMBJD25J283201933

e motor 1.6 benzina /77kw

Și eventual o marca recomandata si preturi aproximative daca stii.

Multumesc frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal all, va rog, daca stiti ceva de turbina ATEC, am cautat pe net dupa mobil dar mare lucru nu am gasit. Este o turbina fiabila ?? Ce tara produce Atec-ul ?? Este peste Garrett si KKK ?? Am gasit-o in Germania, on line, la un pret de 390€ si vreau sa stiu daca merita banii.... Multumesc anticipat !!

Uite aici--http://www.turbochargerx.com/myFactory.htm

Cred  ca sint made in China

Modificat de rayn
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@rayn: Ms de rasp. De asta imi era teama, am auzit ca sunt niste turbine chinezesti si de asta am intrebat. Deci o las balta cu ATEC-ul. O seara buna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gabi,aparatoarea de aluminiu de pe capacul caracsei filtrului de aer de la passat b5,5 1,9 TDI motor AWX, are cod  sau se poate comanda separat?

8D0 129 969 G

 

Gabi, poti te rog sa imi dai un cod al furtunului flexibil de la galeria de evacuare la o Skoda Fabia cu serie TMBJD25J283201933

e motor 1.6 benzina /77kw

Și eventual o marca recomandata si preturi aproximative daca stii.

Multumesc frumos.

Mergi la cineva,ridici masina pe elevator/groapa....iti masoare diametru si lungimea racordului flexibil si apoi mergi la magazin cu ,,masuratorile''.

Bosal,Mts,Klarius sunt ok si pretul in jur de 60-70 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

7M0 407 283 -95vw3L, este codul burdufului de Alhanbra pe original? cutia avea codul: 7m0498201A, dar era deschisa. Scrie pe el made in Spania, AE firma

Modificat de Napoleon
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cred ca era bun,vezi daca burduful de pe masina are forma burdufului din poza din postul meu anterior.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma ajuta cineva cu informatia expusa in postul 3616? E vorba de compatibiliatea dintre plasticele pt stalpii C intre g5 si 6. Am postat VIN-urile acolo. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!