Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Buna seara,

Ma poate ajuta cineva cu, codul de piesa pentru oring-urile de la injectoare la urmatoarea victima:

Golf V 1.9 TDI BXE WVWZZZ1KZ6P029739

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu pret pt fiecare daca se poate. Multumesc

mai bine lasa... :lol: ..iti las pretul doar la prima varianta,in jur de 380 lei cele originale.

varianta 2 si mai ales 3 uita de ele ca sigur nu o sa dai tu 300 sau 500 euro pe niste ornamente.

Buna seara,

Ma poate ajuta cineva cu, codul de piesa pentru oring-urile de la injectoare la urmatoarea victima:

Golf V 1.9 TDI BXE WVWZZZ1KZ6P029739

Multumesc

038198051C  Set garnituri pompa-injector/injector.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma puteti ajuta va rog cu un cod pentru cheder perie pentru geam fata  exterior  pentru un Passat B4 ( Intermediar ) din 1996  1.9 TDI Combi cod motor AFN  110 CP?

Se vand la set pentru toate 4 geamuri ? Stiti de unde as putea cumpara ?

Multumesc!

 

Any help ?  :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3A0837431 B41  Ghidaj exterior geam usa stanga fata,in jur de 950 lei. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Ma poate ajuta cineva cu un cod pt placute fata si discuri pt: WVWZZZ1KZAM697158. Eventual si ce dimensiune au discurile.

 

Ms.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3A0837431 B41  Ghidaj exterior geam usa stanga fata,in jur de 950 lei. :lol:

Multumesc foarte mult GABIVVX, cam ieftinache totusi  :lol:

Ce ma intereseaza pe mine este doar chederul perie de pe geam, nu tot ghidajul de pe usa, sau nu se gaseste decat complet?

Ceva asemanator cu ce e pe degetele acestui domn in imagine, doar ca aici cred ca e de alta masina. Sper ca nu e problema ca am pus imaginea aici, e de pe google

 

246207283-523475-700_700.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce-i cu preturile astea fratele meu...Bogdan nu gasesti la dezmembrari?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ovidiu-lucian

Salut!

2 probleme,as dori codurile pt un cordoba 2003,1.4 16v,74 kw,motor bbz pt:burduf planetara stanga,spre cutie si senzor temp.apa (G62).Am gasit ceva dar nu"s sigur,in special la celebrul G 62 am dubii.Pe original imi apare cam prea ieftin,are culoare gri,desi am inteles ca sunt discutii la culoare,gri-negru-verde.Si costa cam 20 roni,pe cand preturile cica ar fi si de 50-100 roni.Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce-i cu preturile astea fratele meu...Bogdan nu gasesti la dezmembrari?

Nepoate,fa si tu o sezizare la militie ca astia de la Volkswagen jupoaie lumea de bani cand vine vorba de piese minore. :lol:

 

Salut!

2 probleme,as dori codurile pt un cordoba 2003,1.4 16v,74 kw,motor bbz pt:burduf planetara stanga,spre cutie si senzor temp.apa (G62).Am gasit ceva dar nu"s sigur,in special la celebrul G 62 am dubii.Pe original imi apare cam prea ieftin,are culoare gri,desi am inteles ca sunt discutii la culoare,gri-negru-verde.Si costa cam 20 roni,pe cand preturile cica ar fi si de 50-100 roni.Multumesc

Da-mi seria de caroserie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce-i cu preturile astea fratele meu...Bogdan nu gasesti la dezmembrari?

 

Din pacate astea sunt preturile, am cautat la magazine de piese si au zis ca nu se gasesc.

La dezmembrari gasesc dar sunt la fel de vechi ca cel de pe masina, si au o insertie metalica in interior care rugineste la capatul dinspre maner si nu mai etanseaza bine, prin urmare intra apa in usa si evident rugina isi face de cap. Am schimbat usa cu alta din dezmembrari si nu avea acest cheder din pacate, deci trebuie sa il pun tot pe cel vechi. O sa mai caut in dezmembrari, poate voi avea noroc.

Ma gandesc sa dau cu ceva ceara prin usa in interior, deocamdata caut ce posibilitati sunt.

Multumesc pentru ajutor !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai si ce chiar nu gaseste "romanu" solutii? Incearca cu silicon desfaci usa si pui acolo numai intra nicio apa,dar sa nu deranjeze la alte lucruri,sau alte solutii...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ovidiu-lucian

am rezolvat senzorul g62,desi initial am primit unul gri cu 2 pini,am crezut ca nu e ok,dar s-a dovedit ca m-am inselat(am optat pt cel verde cu 4 pini).Azi s-a montat cel gri cu 2 pini insa eroarea nu a disparut(check engine).Sa speram ca va dispararea zilele astea.La burduf am gasit pe pascal,dar nu stiu daca e buna marca asta,poate caut ceva mai bun chiar daca e ceva mai scump

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna, ajuta-ma te rog cu codurile :

  • filtru motorina 
  • lichid frana

WVWZZZ3CZBP318665

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc Gabi, astea erau codurile pe care le cautam !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua. Sunt cu masina in service si am o dilema referitoare la pompa de apa. Masina e 2.0 tdi 170 cp motor cbbb. La inlocuirea pompei de apa am gasit hepu p654 si hepu p569 cea din urma mi a fost comandata de service dar nu stiu daca e ok. Va rog un sfat.

Serie wvwzzz3czae014462

Multumesc anticipat si astept un raspuns rapid si ferm.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

03L 121 011 G =P654 hepu

P654 Info extins 2   cu protectie inghet

Numar dinti   19

Numar aripi   8

Diametru roata suplimentara [mm]   63,5

 

P569 Latime [mm]   33,5

Numar dinti   19

Diametru roata suplimentara [mm]   64

Numar aripi   7

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cumva bucsele de la timonerie la un T4 serie sasiu wv2zz707sh016592?

Se gasesc separat sau numai ansamblul cu totul?

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Imi puteti spun cate cleme din astea 4A0867276B/4A0867276 sunt nevoie pt prinderea capitonajului haion unui golf 6 variant?

 

Ms.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un cod-pret pentru Releu spalatoare faruri Golf 5 WVWZZZ1KZ7P005697  ?

 

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cumva bucsele de la timonerie la un T4 serie sasiu wv2zz707sh016592?

Se gasesc separat sau numai ansamblul cu totul?

Multumesc anticipat

Trage un ochi aici...

http://www.partsbase.org/vw/transporter-syncro-trsy-eu-1993-71130-selector-mechanism/

Salut,

 

Imi puteti spun cate cleme din astea 4A0867276B/4A0867276 sunt nevoie pt prinderea capitonajului haion unui golf 6 variant?

 

Ms.

4A0867276B 8 bucati la capacul din spate si mai vin 4 bucati la una din ramele de lagatura.

4A0867276 nu exista codul asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ms Gabi. Nu sti doar cleme de un fel sunt acolo ca din cate am vazut unele sun mat lungi un pic. ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc Gabi

Nr 41 cod 015311544 e livrabila? un pret?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!