Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Salut Gabi, imi poti da si mie un pret pentru piesele mele mentionate mai sus te rog?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

1K0 199 867

1K0 199 868

 

Iar pentru asta nu am cod :( Poate ma poti ajuta...

 

suport-motor-antirasturnare-antibalans-l

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

emanoeladrian

Salut,

 

VW T5 2013 model 2014 seria WV1ZZZ7HZEH017203

 

As dori sa stiu daca se poate comanda podeaua din lemn si panourile peretilor, a usilor si un pret pentru setul complet.

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista asa ceva, ma refer la buretele compartimentat ce vine pus  in jurul rotii? se poate comanda de la reprezentanta?:

 

WVWZZZ1KZ4W105827

 

Huf_in_spare_compartment.jpg

Modificat de deenman
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...


Salut,

 

VW T5 2013 model 2014 seria WV1ZZZ7HZEH017203

 

As dori sa stiu daca se poate comanda podeaua din lemn si panourile peretilor, a usilor si un pret pentru setul complet.

Multumesc anticipat.

Trebuia configurata masina sa iasa din fabrica cu capitonaj pereti si cu capitonaj podea....

Nu iti pot spune daca exista asemenea set dar sfatul meu este sa mergi la o firma care capitoneaza pentru ca iesi mult mai ieftin si calitatea lucrarii este identica.Asemeni daca vrei sa montezi frig pe ea trebuie mers la o firma care capitoneaza interiorul cu panouri de fibra de sticla...speciale.

post-64586-0-01869400-1404716529_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un pret pentru un parbriz incalzit si cu senzor de ploaie pentru B5.5? :D Eu nu am decat cu senzor de ploaie, dar voi face pasul catre cel incalzit in toamna. Sarut mana!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un injector pt wv touran 2.0 tdi motor bkd 16 valve cutie automata un pret? cod? ce am vazut cand a scos injectorul e ca este Bosch, mizam ca e defect un contact electric si nu injectorul altfel luam codul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un pret pentru un parbriz incalzit si cu senzor de ploaie pentru B5.5? :D Eu nu am decat cu senzor de ploaie, dar voi face pasul catre cel incalzit in toamna. Sarut mana!

3B0845011BN  Parbriz incalzit cu senzor ploaie si locas serie sasiu (am senzatia ca aste e singurul cod ) in jur de 1800 lei original.

 

Un injector pt wv touran 2.0 tdi motor bkd 16 valve cutie automata un pret? cod? ce am vazut cand a scos injectorul e ca este Bosch, mizam ca e defect un contact electric si nu injectorul altfel luam codul

serie de caroserie....sunt mai multe modele...dar la dsg e posibil sa fie 03G130073G

Modificat de GABIVVX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua. Un cod si un pret pentru un kit reparare far pentru un passat b6-wvwzzz3cz6p101685 ?  Poate stiti de unde se poate cumpara un astfel de kit in afara de reprezentanta. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie cineva ceva legat de postul #3330? posibil sa aduca reprezentanta ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua. Un cod si un pret pentru un kit reparare far pentru un passat b6-wvwzzz3cz6p101685 ?  Poate stiti de unde se poate cumpara un astfel de kit in afara de reprezentanta. Multumesc

3C0998225  Set reparatie far stg.165 lei

3C0998226  Set reparatie far dr. 165 lei.

Gasesti la toate magazinele mai rasarite de piese auto...

 

Stie cineva ceva legat de postul #3330? posibil sa aduca reprezentanta ?

la toate magazinele de piese auto gasesti reperele respective la comanda...3 maxim 5 zile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutari tuturor, imi poate si mie cineva daca gasesc separat soclul pentru bec h7 (golf 5) faza scurta? daca da ce cod are?

Modificat de nenea2u
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3B0941015AN  far stanga - pentru circulatie pe dreapta

3B0941016AN far dreapta - pentru circulatie pe dreapta

 

3B0941015AP far stanga - pentru circulatie pe stanga

3B0941016AP far dreapta - pentru circulatie pe stanga

 am gasit  codul 3B0 941016 AK pe un far dreapta de passat volan stanga.este ok ?..adica este al masinii original?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut baieti!

 

Ma poate ajuta cineva cu capturile (graficele) din ETKA pentru tot kit-ul de WEBASTO de pe masina : Wauzzz4f45n025880

 

vreau sa vad ce piese mi-ar mai trebuie pe langa cele pe care le am in momentul de fata pentru a face kit-ul complet functional!

 

merci mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merci mult Gabi de ajutor!

 

mai am o rugaminte: poti sa-mi spui te rog codul si pretul pentru antena completa care conectata la Telestart (cod 4F0909509) ? si daca stii cumva unde trebuie legat/mufat/cobectat capatul final al antenei ar fi super..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://www.carsystems.pl/vw-webasto-telestart-kit-t91-analog-digital,id102.html

http://www.carsystems.pl/installation-kit-for-webasto-receivers-t90-t91-t91r,id731.html

 4F5035225E  antena pt. vehicule cu incalzire la stationare cu telecomanda 70 lei

4E0035610K mufa antena

Modificat de GABIVVX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca nu e deranjul prea mare, poti sa-mi spui te rog unde anume gasesc antena 4F5035225E amplasata pe masina ? e o masina care a avut dauna totala, am cautat de am innebunit si nu am gasit-o. sincer n-am putut sa urmaresc firul de la antena deoarece intra in "manunchiul" acela gros si de acolo m-am pierdut.

 

merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bogdan Moraru

Salut,

 

Va rog sa ma ajutati cu codul pentru Supapele de incarcare ale instalatiei de aer conditionat. Pierde pe la cea de Inalta :)

 

Skoda Octavia 2 2010 1.4 TSI CAXA.

 

Multumesc frumo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In coltul lunetei din spate ai pe stanga antena de navigatie si in d

 

daca nu e deranjul prea mare, poti sa-mi spui te rog unde anume gasesc antena 4F5035225E amplasata pe masina ? e o masina care a avut dauna totala, am cautat de am innebunit si nu am gasit-o. sincer n-am putut sa urmaresc firul de la antena deoarece intra in "manunchiul" acela gros si de acolo m-am pierdut.

 

merci!

 

reapta antena(partea pasagerului) de webasto.Ele vin incadrate intr-un suport la culoarea masinii exact ca in poza asta.

 


Salut,

 

Va rog sa ma ajutati cu codul pentru Supapele de incarcare ale instalatiei de aer conditionat. Pierde pe la cea de Inalta :)

 

Skoda Octavia 2 2010 1.4 TSI CAXA.

 

Multumesc frumo.

da-mi o serie de caroserie...ca e posibil ca la fl si fie ceva schimbat....

post-64586-0-12142100-1406273733_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bogdan Moraru

tmbbj21z192019947

Eu mizam pe asta 357820795H, un pret estimativ te rog?

 

Multumesc frumos

Modificat de Bogdan Moraru
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu se schimba supapaele (sunt monobloc cu conducta)...se schimba doar ventilele exact cum este la valva de la roata masinii.

Miez de supapa  8E0820855,in jur de 60-70 lei pe original.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 

3B0941015AN  far stanga - pentru circulatie pe dreapta

3B0941016AN far dreapta - pentru circulatie pe dreapta

 

3B0941015AP far stanga - pentru circulatie pe stanga

3B0941016AP far dreapta - pentru circulatie pe stanga

 am gasit  codul 3B0 941016 AK pe un far dreapta de passat volan stanga.este ok ?..adica este al masinii original?

 

 

gabi ma poti lamuri si pe mine cu codul de mai sus?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!