Jump to content

Semnalizare Oglinzi


adynis
 Share

Postare recomandată

Am citit topicul de aici dar nu m-am prea lamurit:

M-ar interesa sa stiu Ce modele de passat Mark B5.5 au semnalizare pe oglinzi?

Intelesesem ca cele din 2004, dar am vazut modele care cica ar fi fost 2004 si nu aveau semnalizare;

In acelasi timp ... cum pot afla ce alte eventuale mici detalii au fost modificate/adaugate odata cu modelul care a "primit" semnalizarile pe oglinzi?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut.din cate stiu eu semnalizarile in oglinzi au fost introduse la sfarsitul lui 2004.daca gresesc sa ma corecteze cineva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am vazut una fabricata in 12/2003 care avea. Acum nu stiu daca au fost montate ulterior, dar nu cred.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La rugamintea colegului adynis, am redeschis topicul. Va rog sa nu deviati de la subiect , ca sa ne fie de folos pe viitor.

Din cate stiu eu, pana la sfarsitul anului 2004, acestea erau optionale. Eu am prieteni cu Passaturi din 2004 si cu semnalizari in oglinzi, si fara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A mea este din decembrie 2003 (inmatriculata 2004) si are din fabrica.

Bafta! :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inteleg ca undeva pe la sfarsitul anului 2003 a inceput productia seriei cu face-lift (inclusiv semnalizari) ? Atunci, un passat din 2004 fara semnalizari ... e normal ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!