Jump to content

Service Bun In Cj


reca
 Share

Postare recomandată

Ce service imi recomandati in Cluj ? Unde mergeti voi ? Am nevoie de o inspectie la directie si frana, nimic special

NU vreau sa aud de ala de la TopCar, ca au nevoie de 1 luna jumate ca sa schimbe un senzor sau de cateva ore de asteptare ca sa iti faci o programare care nu se respecta.

Am auzit ca si aia de la VW ( Autoworld ) te trateaza ca in Romania anului '89.

Merci

Modificat de reca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt directie eu totdeauna ma duc la RM Auto.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ieri eram intr-o oarecare criza de timp, m-am uitat pe forum, am mai gasit ceva serviceuri pe net, si am ales Proton-Bosch ( parte a Compexit, ca si TopCar - azi dimineata am aflat :) ). Mi-au facut programare azi la 8 dim, la 9:30 problemele au fost rezolvate ... tarife bune, relatie cu clientu buna, piese pe stoc, garantie intr-un cuvant ceea ce cautam.

In viitor o sa apelez tot la serviciile lor, cred ca o sa renunt chiar si la serviciile mecanicului personal, nu de alta dar cand apelez la el is nevoit sa inghit o cantitate de bere peste puterile mele :D .

Mersi pentru "nominalizari", o sa tin cont de ele pe viitor in caz ca mai am nevoie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la proton am avut experienta testarii calculiciului. PENIBIL !

a trebuit sa stau, eu, cu doua sonde de aparat de masura pe mufa de diagnostic pentru ca ei n-aveau adaptor OBD1 :banghead: nu se face , pardon

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la RM e ok daca nu e mare lucru de facut. Daca trebuie un pic transpirat ....nu se poate, reveniti cu alta masina (pot sustine afirmatia cu documente)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la RM e ok daca nu e mare lucru de facut. Daca trebuie un pic transpirat ....nu se poate, reveniti cu alta masina (pot sustine afirmatia cu documente)

<{POST_SNAPBACK}>

Hai ca suna tare bine ... Cum adica sa revii cu alta masina ? :lol: :lol:

La ce s-au referit ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la proton am avut experienta testarii calculiciului. PENIBIL !

a trebuit sa stau, eu, cu doua sonde de aparat de masura pe mufa de diagnostic pentru ca ei n-aveau adaptor OBD1

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Cu TopCar m-am cam lamurit si eu. Dar unde altundeva se poate merge in perioada de garantie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Pentru service in garantie si preturi bune, eu mergeam la Porsib - dealerul Seat in Sibiu. Pentru probleme mai dificile, iti recomand dealerul Seat din Oradea, am auzit ca sunt mult mai seriosi decat cei din Cluj.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Uita de Autofyg.

Au niste flegme baietii aia de acolo de parca te-ai duce in audienta la Basescu. De fata cu mine, client, spunea unu' : "iar vine X, ce ma enerveaza clientu' asta..."

In plus mi-au dat masina exact in aceeasi stare spunand ca s-a rezolvat problema...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!