Jump to content
Sign in to follow this  
gabriel randasu

Info Sharan

Recommended Posts

razvi_gyl

Mare atenție cand bagi cablul cu mufa înapoi sa nu o agate geamul la ridicare si coborâre .

teddyax

Salutare baieti,azi am fost sa iau niste preturi ptr distributie,ca urmeaza schimbarea si vanzatorul in kitul de distributie+pompa apa mi-a dat si amortizor hidraulic(220 lei).Am lucrat azi pe la motor si eu nu am vazut amortizorul hidraulic.Cine are tipul de motor AUY si a schimbat distributia,poate ma lamureste cineva, are amortizor sau nu.Mersi

eu am asa ceva AF 2002

post-4537-0-88847000-1433097975_thumb.jp

razvi_gyl

2002 pe geamuri sau in carte? Pe etichetele de la centuri,este mai usor de verificat,scrie luna si anul.

Marian

Topicul acesta a ajuns un... talmes-balmes...

Aici trebuia sa se posteze doar informatii despre Sharan.

In schimb topicul are 64 de pagini in care se discuta despre tot si despre toate amestecand informatiile utile cu cele fara importanta.

Topic closed!

Va rog postati in topicurile destinate fiecarei probleme, in asa fel incat informatia sa fie usor de gasit de catre cei care au nevoie de ea, fara a fi nevoie sa deschida un nou topic sau sa intrebe in n topicuri despre o anumita problema.

Va multumesc pentru intelegere! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Acest site folosește cookie-uri. Continuarea navigării reprezintă acceptul dvs. pentru această folosință. Pentru mai multe detalii privind gestionarea preferințelor privind cookie-uri, vedeți Politica de utillizare cookie-uri