Jump to content

She's The One! Octavia 2 TDI


Calin

Postare recomandată

In luna Mai 2013 am luat un A4 din 05.2009...modelul nou, cu leduri, piele, incalzire in scaun... navigatie... toate agareturile

Ce sa zic.. masina f ok..dar.. mai mica ca Skoda si mai rigida.

Motor 2.0 140 caluti...

Pana una alta...oarecum multumit de masina dar in acelasi timp si dezamagit.

Acum cam 2 saptamani am vandut A4...deoarece nu ma multumea sufleteste :)

 

Ei bine... intr-un final am devenit fericitul posesor al unui A6 4F din 06.2010 ....evident ALB cu trapa ...motor 2.7 non-quattro :)

Zic fericit deoarece sunt fooooarte incantat de masina din toate punctele de vedere....si sper sa ramana asa.. sa nu ma dezamageasca.

Masina e full... de la tapiterie piele, incalzire in scaune... oglinzi rabatabile...senzori etc... pana la navi 3g cu bluethoot, dvd, gsm si camera pe masharier...

Binenteles... nu trebuie neglijata TRAPA :)) pt care Skodita a suferit maaaari modificari :)

 

Atasez o poza cu "minunatia" :)) revin cu detalii

post-13747-0-86195200-1384255128_thumb.j

Link către comentariu

Frumos A6-le. Sa-l stapanesti sanatos, fara incidente si astept sa ne incanti cu mai multe poze. :D

Link către comentariu

@ benilika - 17.000€

@ micnea - sar-na :)

Aiurea e ca la masina asta nu prea mai am ce sa ii pu/fac :))

Link către comentariu
  • 1 year later...

:)))) e mai greu pana invie cineva topicul ca restul nu se mai uita la data :)) sa speram totusi ca primeste un mail ceva si ne raspunde :P

Link către comentariu

da si ar putea sa ii puna quattro :) niste tevi de esapament  etc.  desi masina e superba stock( un spoiler ar merge de asemenea )

Modificat de Melaifior
Link către comentariu
  • 2 years later...

In seara asta m-a apucat melancolia si m-am apucat de citit din nou tot topicul. 

Pe aceasta cale vreau sa va salut pe toti si sa va multumesc pentru tot timpul petrecut "impreuna". :) 

PS: Skodita a fost vanduta si cumparata inapoi intre timp, iar acum e bine sanatoasa, o conduce tata. Si am implinit cam 200.000km :)) e bine, sanatoasa, teafara si nevatamata :) 

 

Modificat de Calin
Link către comentariu

Long time no see Calin! Am vazut de mult ori masina pe langa bucuresti,inca se remarca in trafic. Poate niste poze mai recente?

Link către comentariu

Salut! Ai vazut-o prin Bucuresti probabil in perioada cand era "vanduta". Masina a fost la un prieten din Bucuresti/Popesti Leordeni. 

Poze nu prea mai am cu ce sa pun :) a cam "imbatranit" masinuta. Umbla tata cu ea, jante de 15...etc :) 

 

Modificat de Calin
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!