Jump to content

She's The One! Octavia 2 TDI


Calin

Postare recomandată

:)) buna asta, pardon acestea :icon_cheesygrin: . Sa tot ai nevoie de asemenea mecanici si nu de cei adevarati.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

faina masinuta...spor la modificari...

imi pare totusi rau ca ai asemenea "probleme"cu ea....vin sa te ajut s-o reparam..??? :))

Link către comentariu

Mai cine vrea sa ma ajute e binevenit :)

Cat despre faptul ca era murdara....doar ce incepuse sa ninga afara si s-a pus pe ea in 30 min de am zis ca nu`i adevarat. Ata ete. Lasa ca daca te duci cu masina in service nu te duci neaparat cu ea curata :P

Link către comentariu

ferice de mecanicul (mecanica) bruneta dar... raman la blonda ;) are pozitia de atac mai documentata

Link către comentariu

Cat costa manopera/ora la "mecanic" ?? sigur e mai ieftin ca la reprezentanta =))

Link către comentariu

Mai eu am zis ca topicul e Masina mea nu Motocicleta mea :) d`aia n`am pus mai multe poze cu motorul :P

Link către comentariu

Mda.... deci imi doresc foarte mult o Octavia 2... acum ! :)))))

Felicitari pentru...imagini !

Link către comentariu
  • 1 month later...

:) multumesc

Ieri am trecut la tinuta de vara: jante pe 17 si suspensie sport :D

post-13747-0-92864100-1331906927_thumb.j

post-13747-0-14846700-1331906932_thumb.j

Modificat de Calin
Link către comentariu

de ce ai schimbat jantele de RS? Am un amic cu niste jante ca astea albe si a fost dezamagit de ele..

Link către comentariu

Astea sunt vopsite albe. nu sunt cumparate asa.

Le am si pe alea de RS da` am vrut sa mai schimb ceva :P

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Daca tot suntem la capitolul jante..

Anunt cu durere in suflet ca ma despart de jantele OEM de RS :)

Deci...cine e interesat.....sunt de vanzare.

Pret 400 euro.

Link către comentariu

Frumoasa masinuta, fata de altele. Pacat de navigatia aia care da ca nuca in perete, observ ca esti reseller la replica RNS. Mai bine ii puneai o replica d-aia, s-ar fi integrat mult mai bine cu consola centrala decat JVC-ul ala sau ce-o fi. Parerea mea.

Link către comentariu

JVC? Pai am replica acum pe ea. am modelul cu android si internet.

Probabil ai ramas cu gandul la primele poze cand aveam mizeria aia de 2din standard :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Pot sa te felicit pentru ca in ultima ora am stat numai pe topicul tau,felicitari si pentru masina si reusitele cu ea.De ce nu incepi sa o tunezi serios dar totusi finut ? Observ ca esti genul care nu vrea sa incarce nimic si sa o strice,elemente speciale si nu prea des intalnite te intereseaza.Te-ai gandit si la jante evazate,sa o lasi mai jos putin si sa ii scoti semnele dupa ea ? (modelul,motorizarea,sigla si butonul de deschidere al portbagajului sau sa ii scoti si manerele de la usi daca tot vrei sa fie tunata dar nu prea).Orice i-ai mai pregatii pentru viitor iti urez multa bafta de pe acuma :).

Link către comentariu
  • 10 months later...

Ei bine...

Dupa 5 ani de bune si rele petrecute impreuna :) ... a venit si clipa despartirii...ca orice lucru pe lumea asta :) ..ne mai si despartim.

Insa..nu cu parere de rau!

Masinauta am dat-o acum 1 saptamana...insa a ajuns la un foarte bun prieten. Deci...oarecum masina a ramas "in familie" :)

Asa ca...masina de acum o sa fie prin Bucuresti :)

Link către comentariu

Wow...felicitari...cred. Norocos cel ce a pus mana pe masina :) Ce planuiesti acum?

Link către comentariu

Felicitari ! asteptam un topic nou sau.....un link catre alt brand :)

 

Apropos.....nu stiam de  ce  nu o mai vad .

Modificat de PCR
Link către comentariu

Pai ma bate gandu catre

Audi A4 - minim 2009

Audi A6 - minim 2008

Saaaau...Q7 :)))

Vedem....1 luna 2 ne dam cu motorul :)

Link către comentariu
  • 5 weeks later...

Impresionanta povestea. Felicitari pt tot ce ai facut din ea si cum te-a purtat cat ai avut-o!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!