Jump to content

Scriere Soft Audi A4


lucian.f
 Share

Postare recomandată

Buna

As dori sa stiu cam cat costa sa scrii softul dintr-un bord vechi intr-unul nou si cine poate face acest lucru.

Reprezentante Audi nu ma intereseaza.

Mersi.

:icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce soft sa scrii in bord? Poate doar sa-l recodezi sau sa adaptezi cheile in noul bord in IMMO. Care lucru te intereseaza?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ia legatura cu diagnozaauto, el stiu ca se ocupa de softul bordului, si altele asemanatoare. Da-i un PM sau telefon (il are la profil)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
Buna

As dori sa stiu cam cat costa sa scrii softul dintr-un bord vechi intr-unul nou si cine poate face acest lucru.

Reprezentante Audi nu ma intereseaza.

Mersi.

:(

Ai rezolvat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu am rezolvat si nici nu am primit mesaj pe PM de la colegii pe care i-am intrebat.

Imi trebuie sa scriu softul pe un bord nou pentru ca masina sa imi recunoasca cheia, si Nr de Km, etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

rescrierea bordului e aceeasi cu resoftarea?Daca te ajuta cu ceva iti zic ca mi-am facut acum o sapt resoftare la reprezentanta pt rezolvarea unei probleme cu o bujie...se pare ca problema cu bujia s-a rezolvat intrucat nu mi se mai aprinde check engine in bord si...spre surprinderea mea nu a costat nimic :icon_thumright: (cam asa am ramas cand am auzit ca e gratis avand in vedere ca m-am (stresat)preg bine sufleteste si financiar inainte...)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!