Jump to content

"....alex, The Lion!"


Logos

Postare recomandată

Bine v-am gasit!

De cateva zile avem un nou membru in familie :D

E un Leon din 2001, argintiu, cu motor de 1,6L 16v 101CP, cu 98000 km parcursi, si de care sunt foarte incantat. :blink:

Inca nu am poze cu el, dar o sa fac in curand. :blink:

Pana atunci va spun cate ceva dspre el:

Are:

- ABS

- Klimatronic

- 4 airbag-uri

- 4 geamuri electrice

- oglinzi electrice si incalzite

- computer de bord

- proiectoare si stopuri de ceata

- senzor de ploaie

- directie asistata electronic

- radio cass original cu 4 boxe

Va spunem "bine v-am gasit!" si speram ca ne primiti si pe noi in comunitatea voastra virtuala. ;)

Cu bine,

Logos

Modificat de Logos
Link către comentariu

Multumesc, cred ca in week-end-ul asta pun poze, in timpul saptamanii e mult de lucru si ajung seara acasa....

Abia astept sa-i fac RAR-ul....

Link către comentariu

Sa-l stapanesti sanatos si fara incidente.

Bine ai venit in comunitatea vwforum ! :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
  • Administrator

"Alex, The Lion " ... asta este replica din desenul animat Madagascar :huh: . L-am ascultat sonorul de multe ori cu juniorul (deh, il avem pe DVD chiar si in masina)

Link către comentariu

Faza faina e ca am si mascota (aka una bucata plus "Alex the Lion" originala) pe care l-am rechizitionat de la junioru'.... am facut sa para ca mi l-a facut el cadou. Si apare in curand pe luneta :screwy:

Link către comentariu

S-a mai incalzit vremea la Brasov, am dat zapada de pe masina si acum am facut...

....Poze! :soothe[1]:

post-20551-1201364650_thumb.jpg

post-20551-1201364663_thumb.jpg

post-20551-1201364679_thumb.jpg

post-20551-1201364705_thumb.jpg

post-20551-1201364722_thumb.jpg

post-20551-1201364737_thumb.jpg

post-20551-1201364901_thumb.jpg

post-20551-1201364953_thumb.jpg

Link către comentariu

Multumesc, si Km fara probleme si tie!

Planuri de viitor.... hmmm... exact: cat ma multi km fara probleme! :icon_thumright:

Link către comentariu

Ta-daaaa....!

De ieri avem numere!

Dupa o alergatura de jumatate de zi, intre RAR (luat cartea masinii), Asigurari (facut RCA), Circa financiara (luat in evidenta si platit impozit + taxa de inmatriculare), Trezorerie (platit taxa de japca a lui Prim sinistru), dat jos numere franta, dus la Politie, dupa 2 ore luat Talon si numere noi.

Azi plecam in prima noastra excursie! :lol:

PS: Cine e din Bv si vrea detalii depsre inmatriculare, va pot da niste ponturi, conteaza mult si scapi de statul aiurea la cozi.

Link către comentariu
  • 4 months later...

Buna Alex,

Am achizitionat un passat din Franta si am observat ca numerele de inmatriculare la ei sunt prinse in "poc-nituri" cred. Vreau sa le dau jos si sa instalez niste rame, dar mi-e frica sa nu fac vreo boacana. Poti sa-mi spui tu cum leai dat jos si cu ce ai instalat ramele ( cu hol-suruburi?).

Mersi anticipat,

Daniel

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!