Jump to content

Probleme Haion


iorto
 Share

Postare recomandată

E off topic dar raspunsul este urmatoarea: nu conteaza ca e Goal, United, etc. polita este identica. Mai cauta si cumpara-l la un pret rezonabil pentru buzunarul tau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

la dezmembrari sau reprezentanta...se cumpara cadrul ala de plastic din jurul lunetei,cel pe care e turnat tamburusul...asta e singura solutie.brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut un post pe aici de prin 2008. Unde costau 34 de euro. Nu stiu daca amandoua sau doar unul. Oricum mi se pare prea mult pentru asa ceva. Mai bine improvizez ceva. Caut o idee, nu vreau un surub sau ceva mai urat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sint convins ca gasesti un strungar care sa-ti faca pentru doua beri doua piese din bronz sau alama, cu exteriorul identic cu ce ai tu si prinse cu piulita pe dedesubt...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gasesti la dezmembrari plasticul ala. Nu are rost sa faci improvizatii. Nu cred ca e mai mult de 50-70 lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu pe aici pe la dezmembrari nu am gasit....daca aveti voi asa ceva, sau lucrati in domeniul ne putem intelege cu siguranta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salutare,

     Stie cineva cum pot strange axul pe care vine haionul ? La mine are un mic joc, si ma streseaza de cate ori il inchid.

Mentionez ca broasca de pe haion e fixata bine, insa partea de jos, cea incercuita in poza, are jocul. Din cauza plasticului care vine pe el, nu il pot strange....stie cineva cum se scoate?

Multumesc. 

golf.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se scoate tot plasticul ala de vine in spatele barii si de sub el desprinzi plasticul care te incurca pe tine. Sa il scoti cu grija, are multe cleme in spate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Ioana a închis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!