Jump to content

Mecanici Buni In Iasi


tsunamicg
 Share

Postare recomandată

care imi poate recomanda un mecanic/atelier bun pentru golf 2?

PS: cat ma costa un test de compresie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mei, uu unul m-am descurcat cu service-urile obisnuite (DOLLY, QUICK)....doar ca cei de la QUICK nu cred ca se arucna pe G2 (mai mult la camioane).Dar daca auzi ceva, raman dator.....zi si mie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vechea si eterna problema ... ieri am vrut sa intru intr-un service mai de "fitze" si dupa ce am vazut cum se uita ala la mine dupa ce i-am zis ce masina am bineinteles ca m-am razgandit...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

testul de compresie il realizezi pe Bdul. Poitiers pe partea dreapta dupa Meteor, este un atelier unde se repara pompe de injectie. Un service bun pt VW in acceasi zona este pe coltz la intersectia Bucium cu Poitiers, vis-a-vis Dacia Service. Este o hala gri si scire cu rosu service auto.

p.s: b-dul Poitiers este strada care duce inspre Siraj.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Cel mai bun pompagiu din Is pe care il recomanda majoritatea mecanicilor pentru reglare de pompe de injectie si tararea injectoarelor este in spate la sectia 5 de politie. Un mecanic bun care mie mi-a reparat masina totdeauna este Costache Urzica. PM pentru mai multe informatii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De acord cu URZICA...dar nu mai stiu pe unde are atelierul...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt cine e interesat sa dea de Costache Urzica dati PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!