Jump to content

Clema Parbriz Pentru Tichet Parcare


Adee
 Share

Postare recomandată

M-am uitat si intr-adevar e de la O1. ;) Ce aiurit :P

Codul pentru O2 e cu Z in loc de U ..in rest e acelasi.

Succes .. si da-i cu clema in cap (si mecanicilor care ti-au montat-o daca e cazul .. ca si aia trebuiau sa isi dea seama ca nu se potriveste) :)

Modificat de pro_niger
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La noi la romanica o pileste... o bate.. o forteaza... ca sa se potriveasca...chiar daca nu e de acolo.

;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exact ce am banuit si eu. O sa ma intorc la ei, nu o sa le dau in cap cu ea, ca nu e suficient de grea ca sa aibe efectul dorit... :rolleyes: Hai sa nu fim rai, se poate intampla.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt perfect de acord cu tine, ca se poate intampla si e valabil in orice domeniu, pentru oricine. doar suntem oameni. problema e ca la noi, in tara in care nici apocalipsa nu vine, se intampla cam des... :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) apropo de apocalipsa? Stiti gluma? Daca vine sfarsitul lumii veniti in Romania ca suntem cu 100 de ani in urma - mai dureaza pana vine la noi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Mai, am un talent si m-am apucat de inviat topic-uri de pe cand lupul catel. Masina mea nu are acea clema si sa mor daca imi vine sa o comand la service. E posibil sa se fi rupt, ma duc mai tarziu sa verific.

Dar stau si eu ca prostul si cuget: trebuie mers la service pentru o amarata de bucata de plastic?! Nu se poate face acasa dinstr-o bucatica de sarmulita de inox, infipta la imbinarea dintre plastic si sticla? Sau dintr-o carcasa de CD, se taie, se slefuieste un pic, se indoaie la foc mic si se infige acolo. Mai e si placerea lucrului facut de tine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E 5 lei clema aia,eu mai am una sau doua,pot sa ti-o donez.

E pacat de masina sa umbli cu improvizatii,cd-uri,sarme.

Brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mda, si la mine a fost clema, dar din pacate e un pic... rupta.

 

Daca tot e asa, iti pot lasa adresa mea. Berea o bem cu prima ocazie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu transportul tot acolo iesi . Eu zic sa o cumperi din reprezentanta din orasul tau 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!