Jump to content

Lumina Din Usa Sofer


rotnick
 Share

Postare recomandată

Salut,

s-a ars becul din usa de la sofer, stie cineva cum se schimba?

merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Blocul acela iese...are si o tesitura sa poti baga o burubelnita simpla. In el este becul. Iti doresc sa fie becul ars..mai poate fi si contactul din usa defect (verifici daca se aprinde becurile din interior la deschiderea portierei respective). La vag are obiceiul sa se strice. Acela este destul de scump.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Meric Leo, o sa incerc, se aprind restul becurilor cand deschid usa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu este scump deloc :vaidecapulmeu: .va rezolv eu.

dar in cazul lui rotnik este becul.in rest,cei care aveti probnleme cu switch-ul,nu mai dati banii pe broasca sau prin service-uri.sincer va spun.si eu am patit ssi mi s-a spus sa dau 5 milioane pe broasca.am preferat sa imi rup mainile si sa imi schimb singur switch-ul si este totul ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este o veste buna ca putem rezolva problema switch-ului! ....Off-topic--.Scuze la greselile de ortografie (.. care este..) din postul meu anterior...acum le-am observat...nu am dormit azi noapte! :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu la ce tesitura te-ai asteptat? :huh: Cu putin curaj o rezolvi singur!

post-1213-1196425209_thumb.jpg

post-1213-1196425224_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gata, m-am prins, maine dimineata ma bag. Merci pentru poze, credeam ca trebuie sa aiba ceva acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut!

De ieri sunt posesorul unui A4 din 2005, dupa ce am vandut un a4 din 2000.

Acum vine intrebarea.. la aceste masini exista sau nu acel bec din usa? La mine nu arde la nici o usa...... La modelul din 2000 exista acest bec ...

Astept parerile voastre, si eventualele sfaturi de troubleshooting !!

Multumesc!

B!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ca sa aiba lumini in usi, lumini in zona picioarelor, sub bord, ledurile de ambient, cel care a cumparat masina nou nouta trebuia sa isi aleaga pachetul lumini, sunt obtionale. La tine sunt simple plastice reflectorizante.

Modificat de Leo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ca sa aiba lumini in usi, lumini in zona picioarelor, sub bord, ledurile de ambient, cel care a cumparat masina nou nouta trebuia sa isi aleaga pachetul lumini, sunt obtionale. La tine sunt simple plastice reflectorizante.

E bine si asa ! Mercic !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E bine si asa ! Mercic !

Se poate monta, vezi in aria Octavia1!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!