Jump to content

Tapitare Scaune


paulvasilescu
 Share

Postare recomandată

Stie cineva o adresa unde imi pot tapita scaunele de la Golful meu? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie cineva o adresa unde imi pot tapita scaunele de la Golful meu? :censur:

Sal.vezi si tu pe fundeni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

depinde cati bani ai si ce pretentii. pe fundeni e ieftin. si prost.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

suna la nr asta 0727970322 e omu care mia imbracat mie in piele toata masina si te intelegi cu omu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cati bani dai pe material si manopera, mai bine iti cauti originale SH.

Si nici nu stii daca iti va face treaba buna. Meseriasii buni au cam disparut. Acum vor bani multi si munca putina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cati bani dai pe mareiale si manopera le faci noi,nu are rost sh,greu mai gasesti scaune sh care sa arate si bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

chiar nu strie nimeni unde imi pot fac e si eu scaunele ca nu as vrea sa le schimb imi plac acestea si au si buretii buni pls help

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stiu eu dar e cam scump ...intre 130si 200ron/scaun

daca vrei suna-ma

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

electronstietot

Aici aveti un exemplu de tapiterie refacuta total cu materiale noi .Are 2 ani de utilizare zilnica.

post-7667-1217078172_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

frumos, dar la ce bani? / sacun ...sau complet?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

electronstietot
frumos, dar la ce bani? / sacun ...sau complet?

Atelierul este in Bucuresti se foloseste material original importat din Germania pretul il discutati direct cu mesterul,nu e carpaci nu lucreaza pe 2 lei,este tapiter profesionist,MARIAN 0744919094 de la 10 la 18.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Prin zona asta manopera este undeva pe la 4-500 de euro pentru scaune+banchete, fara restul interiorului.+materiale, bineinteles.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

si eu m-am gandit sa imbrac interiorul in piele...mie mi-a cerut aici in tm 200 ron pe 1 scaun..100 ron fete de usi...200 ron bancheta daca tin bine minte..incerc sa strang bani si cred ca merg sa-mi trag si eu interiorul din piele :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu m-am gandit sa imbrac interiorul in piele...mie mi-a cerut aici in tm 200 ron pe 1 scaun..100 ron fete de usi...200 ron bancheta daca tin bine minte..incerc sa strang bani si cred ca merg sa-mi trag si eu interiorul din piele :P

mi se pare super pretu, aici in alba mia luat 200 de roni ca mia revigorat scaunu meu, adica a reumplut anumite zone cu burete :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai asta si fac..dupa ce o inscriu..si am bani :) ...;) hai in tm sa-ti faci daca la voi e scump :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu m-am gandit sa imbrac interiorul in piele...mie mi-a cerut aici in tm 200 ron pe 1 scaun..100 ron fete de usi...200 ron bancheta daca tin bine minte..incerc sa strang bani si cred ca merg sa-mi trag si eu interiorul din piele :(

pai la bani astia sa nu ai pretentie sa iasa mare lucru.

pe mine ma costat tot interiorul inclusiv bordul 1000e.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu tot cu materiale ? inainte se vehicula vestea de 2000 eur.

1000 eur scaune bancheta fete usi si bord e un pret bun chiar foarte bun daca e cu tot cu material...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

puteti incerca aici:http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/Anunturi-Auto/Piese-Auto/Tapiterii-Auto-Din-Piele-235568.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Ma intereseaza si pe mine tapitarea lateralelor scaunelor in piele (tot ce este cu negru) + fetele de usa (fatza , spate). Cine stie pe cineva cu un raport pret/calitate bun rog sa-mi dea si mie info.

post-5370-1234433563_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,vrei sa le faci cu piele naturala sau ecologica ? multe masini scumpe care se zice ca sant cu piele naturala sant facute cu stravechiul vinilin dar cu o textura care imita la perfectiune naturalul,deci...? inca ceva in tapiterie/tamplarie nu exista ieftin si bun ,exista ieftin si prost/lucrat,numai bine.

Modificat de christofor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu piele naturala as dori, iar legat de pret, daca imi cere manopera 200 E per scaun mi se pare f. mult.

Salut,vrei sa le faci cu piele naturala sau ecologica ? multe masini scumpe care se zice ca sant cu piele naturala sant facute cu stravechiul vinilin dar cu o textura care imita la perfectiune naturalul,deci...? inca ceva in tapiterie/tamplarie nu exista ieftin si bun ,exista ieftin si prost/lucrat,numai bine.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut. uite aici un numar de telefon de la un tapiter,croitorul care mi l-a recomandat mi-a zis ca omu se ocupa cu tapiserii pt masinile tunate(cica a imbraca si borduri),eu am vrut sa-mi imbrace un volan de solenza in piele dar mi-a cerut 200 ron cu material cu tot si m-am lasat pagubas. 0730.746.741 il cheama Marian.....mentionez ca nu il cunosc eu doar ce am vb cu el la tel...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am eu pe cineva vali.vb pe mess si am si poze cu ce a lucrat si ia foarte bine la bani.

post-35411-1234861382_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!