Jump to content

Service VW in Piatra Neamt


iulianu
 Share

Postare recomandată

Pt ca nu avem un service autorizat Vw in Piatra Neamt m-am gandit sa va intreb unde va faceti reviziile, reparatiile la masini.

Modificat de Bwwlan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt tinichigerie recomand: COSAMIRA sau LaPuscasu (Nohai) .

pt mecnica incearca fostul IDAC ..la iesire spre Bacau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am auzit si eu ca fac treaba buna la fostul IDAC

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

salut ! eu merg de ceva timp din recomandari la Leureanu Service si sunt foarte multumit e langa spalatoria Nemira la iesirea spre Bacau

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

si cum e la preturi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hangyouridols

Sal,aveti vreo idee unde as putea repera climatronicul(la mine e stricat pe partea electrica,nu mecanica)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru revizii recomand fostul IDAC la iesirea spre Bacau...am facut ultima revizie la ei si mi-a placut cum lucreaza...pretz f bun...o sa merg in continuare la ei....si am observat ca au si multe masini vw-audi la care lucreaza, ceea ce inseamna ca au habar...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e la dumbrava pe stanga? vis a vis de unde intoarce linia de troleu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e la dumbrava pe stanga? vis a vis de unde intoarce linia de troleu?

Da acolo !!

Am inteles ca serviceul Volkwagen din Piatra se va deschide incepand cu 1 Octombrie !!!

Dati-mi o idee la cine sa ma duc sa-mi instaleze un tempomat?!

Masina o vedeti in semnatura !!!

Multumesc anticipat !

Modificat de pepe
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca afli unde se poate monta imi spui si mie la cat te ajunge cu totul si ce ai nevoie, m-ar interesa si pe mine!

Modificat de dumping
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pana acum am gasit la Curtea de Arges si la Timisoara.Mai caut !!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

ANDREIN: Am tinut cont de ideea ta si i-am trimis mesaj celui ce instaleaza tempomate la Timisoara, ca daca ne strangem mai multi ce dorim tempomate, sa vina el in Piatra .

In acest moment astept un raspuns de la el.

Intre timp ar fi bine macar sa stim cati suntem !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

A mai facut cineva revizii sau reparatii la Cybernet PIATRA NEAMT ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Unde imi repar masina: tinichigerie/vopsitorie- HONIG, mecanica/electrica- AUTOPARK DEUTCH iar directie la Radu, SERICE ORIENT. Inca nu am incercat Cybernet-ul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cybernet Piatra Neamt - baietii sunt profesionisti si se misca foarte repede. Au si o promotie in aceasta perioada, reducere 10% la plata manoperei. La masinile mai vechi de 4 ani se aplica reducerea de 25% la pretul pieselor, promotie valabila in toata tara. Nu mai spun ca directorul de reprezentanta e membru VWForum Bacau !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie cineva unde gasesc in Piatra Neamt un serice unde imi pot curata injectoarele cu ultrasunete ? Eventual un numar de telefon. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

In Piatra nu stiu nici un astfel de service dar am reparat la alta masina injectoarele la Prodiesel (Hemeiusi, Bacau). Daca vrei mai multe detalii da un pm.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
Cybernet Piatra Neamt - baietii sunt profesionisti si se misca foarte repede. Au si o promotie in aceasta perioada, reducere 10% la plata manoperei. La masinile mai vechi de 4 ani se aplica reducerea de 25% la pretul pieselor, promotie valabila in toata tara. Nu mai spun ca directorul de reprezentanta e membru VWForum Bacau !!!

din pacate lucrez peste drum de ei... si vad zilnic ce drifturi fac angajatii cu masinile lasate in service cand le muta din parcare in service...

eu nu mi-as lasa masina acolo nici mort...

nu vreau sa fac reclama negativa, nu am nimic de impartit cu ei, dar ma oripileaza cand vad/aud cum scartaie rotile masinilor prin parcarea din spate....

plus ca m-am jurat ca nu voi intra intr-un dealer vw din romania niciodata... mai ales cand am vazut ce preturi au cei de la Mahag din germania la piese

Modificat de alios
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cybernet Piatra Neamt - baietii sunt profesionisti si se misca foarte repede. Au si o promotie in aceasta perioada, reducere 10% la plata manoperei. La masinile mai vechi de 4 ani se aplica reducerea de 25% la pretul pieselor, promotie valabila in toata tara. Nu mai spun ca directorul de reprezentanta e membru VWForum Bacau !!!

Eu nu am prins acest discount,asa ca am platitt un pret urias la manopera pt niste furtune si saibe schimbate la injectoare,plus verificarea climatronicului;pretul a fost 3mil lei vechi pt manopera!Cat despre profesionalism,baietii sunt f prietenosi si cu bun simt,dar...cam atat,parerea mea;au 2 fetisoare la vanzari de...salivezi :rolleyes: ;cand am ajuns acasa am descoperit scule de diagnoza si alte unelte uitate in spate!Cand le-am dus inapoi erau in stare sa-mi pupe si mainele,sculele de diagnoza fiind destul de scumpe.Sincer,nu mai m-as duce inca odata la cybernet,raportul calitate-pret fiind prea mare in favoarea pretului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai trebuie sa vada baietii daca tine masina, mai ales dupa ce au lucrat la ea! :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din pacate era inainte sa intre in service :rolleyes:

din parcarea din spate pana la intrarea in service, cateva demaraje si o intoarcere mai neortodoxa :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Mai este de actualiate topicul? Poate totusi imi va raspunde cineva...

La Cybernet Auto Center Piatra Neamt se fac reparatii de tip tinichigerie/vopsitorie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!