Jump to content

VWForum Radio


FiReBuRn
 Share

vwforum radio  

906 voturi

  1. 1. Ce muzica vreti sa fie difuzata pe vwforum radio?

    • Hip-hop / Rap / R'n B
      150
    • Club / Techno / Trance / House / Progressive
      302
    • Oldies
      187
    • Rock / Metal
      85
    • Alternative
      36
    • Jazz
      12
    • Disco
      72
    • Chill out
      64


Postare recomandată

Nobody Moves like MJ :lol:

Amy...du-ma acasa mai tramvai ar fi ideal :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FiReBuRn

    245

  • Cristian

    37

  • Amy

    31

  • oozz

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va rog sa va abtineti de la off-topic... sunteti pe un topic de la discutii generale, nu de la off-topic.

Limitati-va la dedicatii, sfaturi, idei si cam atat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

super tare ideea cu vw forum radio.ma bucur sa observ ca pe zi ce trece forumul creste,si sunt printre noi oameni cu idei atat de bune.ma asteptam la orice, dar la un post de radio sub numele vw forum sincer nu.felicitarile mele fireburn pentru initiativa.ascult si eu acum vw forum radio si tocmai ce s-a terminat Era-Ameno :) (nu am mai auzit piesa asta de ani de zile)

si daca tot se dau dedicatii....sa fie din partea mea pentru cipos o melodie cat mai ritmata sa se trezeasca si el(nu din somn) :lol:

Modificat de kelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ Cristi de ce nu se face o arie speciala pentru asa ceva? ca un fel de cafenea generala..cu tot ce inseamna off-topic?..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da Cristi, a solicitat asa pentru pe subaria offtopic nu are vizibilitate toata lumea..eu propuneam o Arie speciala dedicata unde sa aiba toata lumea acces , si eventual sa poata posta liber ( delir ..sub control) si ca sa nu fie probleme ca numar de posturi obtinute aiurea, pe aria respectiva posturile sa nu se contorizeze...cam asa vad eu o adevarata cafenea virtuala ( pana la urma si la spalatorie cand te duci, pana se spala masina bei o cafea :lol: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vrei, poti propune tu infiintarea unei noi arii de genul asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai tocmai am propus , acum...tu poti deschide un poll (topic ) pe aria voastra a moderatorilor si sa luati o decizie ( eventual se poate face un poll si printre utilizatori, nu ?-- parerea lor conteaza ..nu? :lol: )..

Modificat de Amy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Amy s-a discutat mai demult asta. totusi e un forum auto nu de plictiseala :lol: pt asta exista mess.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da Bogdan ..multumesc

Multumesc si lui kelu pentru ce a spus ..

Dupa cum am mai spus dedicatiile le dau doar dupa ora 19:00 ..acum sunt la serviciu..serverul e acasa :lol:

Am dorit mutarea acestui topic la discutii generale..nu pentru vizibilitate la lume..ci pentru ca nu este un off-topic ..delir sub control sau cum ii spuneti .. Dupa cum am mai spus si in primul post..as vrea sa ne rezumam doar la PROPUNERI , SUGESTII , DEDICATII , PREFERINTE MUZICALE ..

Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fireburn, ai putea sa-ti instalezi un programel de remote pc ca sa mai poti umbla pe la playlist samd

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc SAlex

akysas din pacete nu pot..am restrictie la serviciu la tot ..nu pot sa fac nimic :lol: Ma mir ca merge forumul ..Am facut aseara un playlist..si l-am lasat shuffle..sunt melodii de toate genurile.. (in afara de manele logic) :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Amy s-a discutat mai demult asta. totusi e un forum auto nu de plictiseala :lol: pt asta exista mess.

@ hai ma bogdan ca stiu si eu ca exista messul ( parca n-as fi chiar de la tara asa si chiar m-a deranjat recomandarea ta si mai ales modul in care ai spus-o) si eu cand ma plictisesc nu postez ( ca mi-este foarte lene sa scriu in momentele alea ) era vorba doar de o discutie mai relaxata - oricum daca citesti topicul jumatate din posturi sunt offtopic. hai sa fim putin realisti .. sloganul e totusi un forum auto e putin depasit, la fel cum nici la intalniri nu sunt 100% subiecte auto. si cu asta inchid acest offtopic grosolan! :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce ai patit? nu am zis-o sa te deranjeze. nu asta a fost ideea. asta a fost rezultatul discutiei din trecut despre aria aia. multi s-au opus si pt aria de OFFTopic care exista acum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) FireBurn

...urmeaza chestii in curand cred! Stay tuned! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

FiReBuRn : Super tare ideea. Macar asa mai iesim din monotonia playlist-ului din calculator. Asteptam sa iti auzim vocea la dedicatii :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La servici nu am posibilitatea sa ascult decat la radio. Deci pe cand VWForum radio si pe FM?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu te grabi :D E la inceput..sa vedem cum decurce si poate se va ajunge si la FM la anu` :)

DemenTZial ..dedicatii dupa ora 19:00

Repet id`ul meu : da0s5

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ca sa ajung in FM legal sunt necesari o gramada de bani pentru licienta, drepturi de autor pentru muzica difuzata, aparatura.

Nu cred ca are cineva un hobby asa mare sa poata sustine free asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am testat si eu radio-ul. Se aude bine. Bitrate de 128kbps & 44khz si muzica de calitate. O initiativa de laudat. Tineti-o tot asa. :))

L.E. O idee ar fi deschiderea unei pagini in care se pot face request-uri la melodii si poate si o sectiune de chat cu dedicatii.

Modificat de _APoLLo_
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

L.E. O idee ar fi deschiderea unei 1. pagini in care se pot face request-uri la melodii si poate si 2. o sectiune de chat cu dedicatii.

1.asta este pagina pentru requesturi de melodii deci daca vrei sa dedici ceva poti posta aici

2.pentru asta exista mess! este totusi un forum auto nu de plictiseala. :lol:

Modificat de Amy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. sunt de acord cu Amy

2. nu e nevoie de chat pentru dedicatii ..de aceea am lasat id`ul de mess !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!