Jump to content

Coduri De Produs


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Buna ziua

As dori un cod pentru o sonda lambda pe original, cu 5 fire (prima sonda). Masina e o Ibiza 2005, 1.4 benzina, cod motor BKY.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    39

  • vw golf 2001

    14

  • domu

    11

  • GildedBullet

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut!! am un seat cordoba din 2007 motor 1,6, dar nu are stergator luneta!!aveti idee daca asa veneau ele sau daca se poate monta unul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu exista stergator pe luneta la Cordoba, pentru ca e berlina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
vw golf 2001

Am si eu o rugaminte, poate posta cineva codul de la switch-ul din pedala de frana pentru ca la mine a cedat. Sau daca stie cineva daca e aceeasi piesa ca la golf 4.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In functie de VIN-ul masinii, codul de produs e cel de la pozitia 5 sau (5) din poza de mai jos:

brake.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

salut. ma interseaza codul de produs pentru o bara fata ibiza facelift din 2007, nu FR sau cupra, si pentru trager daca se poate? si m-ar interesa si producatorul pieselor originale

multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
christiano_lekone

Buna, ma poate ajuta si pe mine cineva cu codul la telescoape seat ibiza 1.4

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce cod de motor ai? Daca masina e din 2001, ma gandesc ca e ibiza 6K.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Cristi

As dori un cod si schema explodata pentru cele 2 sonde lambda pe original (prima sonda e cu 5 fire , a 2-a nu stiu ). Masina din semnatura ( Ibiza 2005, 1.4 benzina, cod motor BKY.)

Multumesc

Modificat de alc2
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

christiano_lekone

@ cristian VSSZZZ6KZ1R263012

Modificat de christiano_lekone
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

christiano_lekone

si cum arata codul de motor? scuza-ma, da nu ma prea pricep. tipul motorului e AUD

Modificat de christiano_lekone
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exact de asta aveam nevoie, e suficient. Cam asta e ce am gasit pentru codul tau de motor:

amortizor fata: 6K0 413 031 E - cam 80 euro, inclusiv TVA

amortizor spate: 6K0 513 033 F - cam 70 euro, inclusiv TVA

Cand comanzi sa verifici, e posibil ca codurile care ti le-am scris mai sus sa fie pentru 2 bucati, adica set fata si set spate. Ca alternativa poti incerca si amortizoare de la producatori gen Monroe, Bilstein, etc.

Modificat de cristian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

M-ar interesa un cod OE pentru ulei cutie de viteze manuala Seat Ibiza 2008, 1.2 12v, cod motor: BXV, daca se poate. Va multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Fac si eu o cerere de cod. Ma intereseaza codul de la bucsele punte spate seat ibiza 6L dar nu de cupra, cele normale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1J0501541C ,LEMFÖRDER 21236 01

6Q0501541E,LEMFÖRDER 26814 01

Depinde de sistemul de echipare.

post-64586-0-52570000-1325874418_thumb.j

post-64586-0-56478700-1325874429_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Azi am patit-o pentru a doua oara, mi-a intrat o pisica la motor. Prima a fost a mea si doar am vazut-o in retrovizoare cum se zbatea pe drum dupa ce am plecat (am gasit si paru ei in electromotor).

Azi mi-a intrat una de la bloc si si-a prins coada la curea si s-a oprit motorul, am auzit miorlaituri si mi-am dat seama imediat ce s-a intamplat, am reusit sa-i eliberez coada dar a ramas blocata intre sasiu si blocul motor si era foarte bine infipta si nervoasa. A durat vreo ora jumatate pana a fost eliberata, nu stiu daca va mai trai.

Asadar vreau sa-mi pun un scut motor sau un capac mare care sa acopere electromotorul cum au alte masini daca exista pentru a nu mai pati la fel. Mentionez ca am scutul acela de plastic dar e scurt si inutil.

Sugestii?

VIN: VSSZZZ6LZ7R192802

Modificat de GildedBullet
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca montez scut metalic vor mai ramane gauri pe unde ar putea ajunge pisica la motor?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nush in ce masura merge montat scutul de diesel.Ai poza cu scutul tau si cu scutul de diesel.

post-64586-0-78951500-1328363998_thumb.j

post-64586-0-32663800-1328364011_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din poza observ ca cel de diesel are cate o gaura in plus pe fiecare parte. Poate merge adaptat. Ai si un cod pentru el?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

6Q0825237AB in jur de 35 euro pe original.Am senzatia ca baia de ulei la bz e mai jos decat la ds.E posibil, daca se monteaza scut ds la bz sa atinga in baie.Nu sunt foarte sigur de treaba asta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-am comandat pana la urma un scut metalic de pe un site specializat, fabricat in Romania din cate am citit. 295 de lei a costat scutul si 90 de lei montatul la reprezentanta. S-a mai redus din spatiu, inca mai are loc o pisica dar mai mica, sper sa nu mai am evenimente.

Acum s-a mai redus distanta la sol, freaca pe sleauri de gheata pe care inainte nu atingeam dar macar stiu ca iau cu scutul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut. Ma intereseaza si pe mine un cod de maner interior stanga fata , pentru un Seat Cordoba din 2001. Si m-ar mai interesa butonul de deschidere al torpedou`ului , sau ce o fi. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!