Jump to content

Inchidere Centralizata+geamuri Electrice+alarma


dumi
 Share

Postare recomandată

fratiilor mam gandit smai pun toate accesoriile astea si ma gandeam cum sa fac sa fie cel mai bine,stiu ca au mai fost topic-uri pe tema asta,dar nu mau prea luminat delok,ma gandeam sa fie un kit de genu la vw astea noi(golf,polo...)exista un asemenea kit in care toate 3 sa fie la comnum...adik de la telecomda sa poti inchide si usiile deschide,inchide geamurile...geamurile sa se inchida cand inchid usiile...poate chiar kitul de pe un vw nou dar cu siguranta ee ff scump,oricum sa fie ceva legat unu de altu,stit careva asa ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

macaralele electrice le gasesti la

Romania

S.C. Electric Life PRODUCTIONS SRL

Str. Calea Buziasului, 5a

01900 Timisoara

tel. +40-2256291542

fax +40-2256309194

elife@rdslink.ro

Mrs. Maria Soruica

iar o alarma decenta cu modul de ridicare geamuri gasesti peste tot

l.edit

VK57-ALGO.jpg

electric life

VK57 1094 (kitul pentru ambele usi)

http://www.algo.it/electriclife/eng/cat_search.php

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci defapt in asta consta geamurile electrice,in capu meu vedeam altcumva,nu sti cumva inafara de kitu ala ce-mi mai trebuie(mufe...)

si vad ca pretul ala il pot afla numai daca sun acolo...bun,foarte fain sistemul,ma interesez sa vad si cat costa,ms fain

daca mai stie cineva si de inchidere si alarma,ceva fain...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

kitul de care spune Mike, VK57 1094 pentru ambele usi, l-am comandat si eu, costa 504 Ron, cu TVA. Inchidere centralizata si alarma, vezi la DigitalWorld

http://www.digitalworld.ro/categorie.php?idcat=1053

http://www.digitalworld.ro/produs.php?idpr...&idcat=1197

Eu sunt multumit de ele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

de pe aceasi pagina, vedeti CL-5100, pe care eu o am montata de 4 ani...a se vedea comentariile puse acolo:

(17 Noiembrie 2003) niq_ro din Craiova :

Este o alarma care se monteaza foarte usor, are facilitatea de indicare optica si acustica la mers inapoi, comanda bine motorasele de inchidere centralizata... pe scurt.. e excelenta

(17 Noiembrie 2003) eliantz din Craiova :

Le'am montat impreuna cu prietenul meu niq_ro pe masinile noastre. Este o alarma care pe cat de multe facilitati are, este foarte simplu de montat.. nu exista loc pentru bajbaieli.. are inclusiv diode deja puse pentru semnalizari, avertizare sonora la mersul cu spatele.. iar restu' functiilor si le face in aceeasi masura.. adica.. impecabil. V'o recomand cu incredere tuturor celor care aveti nevoie de o alarma pe cat de prietenoasa(doar cu stapanul!!) pe atat de agresiva(fata de cei rauvoitori).

Modificat de niq_ro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!