Jump to content

Huse Scaune


Undo
 Share

Postare recomandată

In sfarsit am reusit si eu sa-mi completez toate banchetele in masina gratie unui forum-ist caruia ii multumesc din nou pe aceasta cale. Dar a aparut o problema, acum am 3 tipuri de tapiterii in masina, si as vrea sa-mi cumpar sau sa-mi fac la comanda niste huse. Stie cineva de unde as putea cumpara sau face pe comanda asa ceva?

Uitasem: huse pt un T4 de persoane

Modificat de Undo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut, sunt si eu interesat de fabricarea - caci se pare ca nu se gasesc gata facute - unui set de huse pt. T4. Te rog frumos daca ai reusit sa gasesti pe cineva lasa si tu un nr. de tel. aici sau pe pm. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se fac la bacau 40 ron sacaun parca !daca vreti o sa iau si un nr de tel de acolo!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Am si eu pe cineva care face Huse profesionale la comanda in Ungaria special pt VW. De ex un set de huse pt VW Caddy ar ajunge cam 200 Euro din cate am inteles. Si sunt facute dintrun material foarte asemanator cu husele asemanatoare ale masinilor. Nu stiu acuma daca este scump sau ieftin.. depinde si de calitate acuma, dar daca va intereseaza PM me si va dau nr de telefon al persoanei respective.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

buna, eu mi-am facut la comanda pentru T5 la o firma in Dej (judetul Cluj) si a costat 190 ron in total, am ramas surprins cand am auzit deoarece in cluj erau 1000 ron tot asa la comanda, iar materialul mi se pare super ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Pentru huse auto la comanda dati cautare pe google si scrieti : huse auto iasi , eu asa am facut si am gasit o firma care face huse auto cu sabloane speciale pentru fiecare model in parte , nu de alea universale care scrie pe pachet ca vin la toate tipurile de VW si nu vin la nici unul cum trebuie .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Eu am facut huse la un tip in Bucuresti (sta e langa Europa) cu 550 ron (material inclus) pentru Buburuza mea (Multivan). Sunt f frumos lucrate, din imitatie de piele si se dovedesc a fi f rezistente (am caini multi); le am de vreo 2 ani.

Daca gasesc nr de tel, il pot da pe pm la cerere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Mi-am facut huse foarte bune pt T5 in Iasi, pret acceptabil parca 400 ron.

Pe strada C A Rosetti cam la 500 m de podul de fier.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in TM stiu si eu pe cineva care face cu 150-200 cu material inclus sau 100 lei cu materialul clientului dar tre sa-i lasi masina vreo 8 ore

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...
contribuabilul

Buna Papusa, vreu si eu nr de tel al tapiterului care ti-a facut tie, la modelul nostru e ceva mai dificil sa faci huse, si daca tu zici ca esti multumita as vrea sa aflu mai multe detalii. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Buna seara stimati colegi.

Proaspat posesor de T4 8+1, cu interior cam ponosit, sunt interesat de huse pt scaune.

Stima.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Mai intereseaza si pe mine huse de scaune ( un nr de telefon daca il gasesti pe PM) poate reusesti sa pui niste poze pe forum sa admiram si noi.

Multumesc Anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-am facut comanda de huse la o firma gasita pe net, ma costa 500 Ron, de la data la care am facut comanda mi-au spus ca in 2 saptamani le am. Noroc ca am optat pt plata ramburs. Cum ajung si le pun voi face cateva poze si le voi posta.

De specificat de asemenea ca pe site-ul acestei firme exista un configurator foarte destept, iar odata plasata comanda acestia te vor contacta nu doar pt confirmare ci si pt a discuta detalii despre modul in care urmeaza a fi confectionate husele.

Cer permisiunea admin sa dezvalui mai multe detalii aici (daca nu luati legatura cu comand3r doar ce i-am transmis datele).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Nu am mai deschis alt topic. Si-a facut cineva de curand huse pentru multivan t4 ? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!