Jump to content

Cine Alezeaza Blocu' Motor In Jud. Brasov ?


Kiefer
 Share

Postare recomandată

Salut broscari ...

la VW1200 '72 blocu' motor are joc la lagarul palier de langa volant.

Stie cineva in zona Brasov un mester bun care alezeaza blocu' pt. un lagar cu diam. ext. mai are ?

Danke !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aud cum ca la mine la uzina ar fi o mashina de prelucrat in coordonate, numa' buna cica pt asha ceva. Din pacate omul care lucreaza la ea e in concediu. Vreau sa iau cat de repede legatura cu el si sa reconditionez tot ce mai am de reconditionat, pt ca multi purici n-o sa mai fac pe aici.... sa fiu cu sacii in carutza.

Cum aflu ce si cum si cat costa zic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut broscari ...

la VW1200 '72 blocu' motor are joc la lagarul palier de langa volant.

Stie cineva in zona Brasov un mester bun care alezeaza blocu' pt. un lagar cu diam. ext. mai are ?

Danke !

Nu e chiar judetzul Bv dar e aproape,la Ozun jud Cv.Eu mi-am facut de curand motorul de 30 HP la ei!Fac motoare de zeci de ani!Pt amanunte poti sa ma suni 0722\675895 Claudiu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aud cum ca la mine la uzina ar fi o mashina de prelucrat in coordonate, numa' buna cica pt asha ceva. Din pacate omul care lucreaza la ea e in concediu. Vreau sa iau cat de repede legatura cu el si sa reconditionez tot ce mai am de reconditionat, pt ca multi purici n-o sa mai fac pe aici.... sa fiu cu sacii in carutza.

Cum aflu ce si cum si cat costa zic.

da' masina? cat e masina?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Salut broscari ...

la VW1200 '72 blocu' motor are joc la lagarul palier de langa volant.

Stie cineva in zona Brasov un mester bun care alezeaza blocu' pt. un lagar cu diam. ext. mai are ?

Danke !

ai incercat la AUTORAD la ghimbav.. ei fac tot felul de prelucrari si cred ca nu s-ar da inapoi .. la o alezare, dar ce pui in loc .. trebuie sa faci si un bailagarsi sa ai grija sa nu atingi palierul unde intra simeringul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pune in loc cuzineti cu diametru exterior marit, cum a scris, nu bailagar.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un numar de telefon cine mi-a facut mie motoru: si e in brasov

numai ca acuma sa mutat prin imprejurimi.. u mais tiu exact

0723890013 nea mitica

:blackeye[1]:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!