Jump to content

A4 Autoaprindere


pompieru`
 Share

Postare recomandată

am un A4 din 96 si imi face cateodata autoaprindere.nu este benzina deoarece am pus de la diferite statii peco. ma poate ajuta cineva...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Avans dereglat, daca face dintr-o data. Presupun ca nu e distributia pusa aiurea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

problema aparea in momentul cand oprea masina. a pus lichid din ala in benzina, a mers ok cateva saptamani, apoi iar problema.

distributia nu a fost schimbata de cand a luat masina, dar nu cred sa fie de acolo. masina a fost la mine aprox 2 saptamani dupa ce a cumparat'o, nu avea probleme de genul asta.

BogyM.

PS: daca tin bine minte, a fost si avansul micsorat, dar sa asteptam confirmarea :D

Modificat de BogyM.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu la ce lichid te referi. Insa sa stii ca pare sa fie avansul, presupun are si tendinta sa se si supraincalzesca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bujiile,fisele in ce stadiu sunt?avansul nu este electronic,cum a fost micsorat?lichidul la care se face referire banuiesc ca este aditiv.

Modificat de R Z F
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am pus aditiv de curatat injectoare. fisele sunt bune.bujiile nu stiu, inca nu m-am uitat la ele.dar am sa vad si asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!