Jump to content

Parasolare Luminate


blueyed
 Share

Postare recomandată

Problema sta in felul urmator: pe B5 am parasolare luminate, pe B6 nu am, se pot schimba intre ele? Cele luminate banuiesc ca au fire trase....sau se aprind pe alt principiu? Cele luminate se aprind la ridicarea "clapetei" ce acopera oglinda. Trag speranta ca si la B6 sunt firele trase doar ca nu are pachet de lumini ce include si parasolarele, tot ce am de facut e sa le schimb si sa fac legaturile. Inca n'am apucat sa desfac niciunul sa vad daca la B5 sunt cu fire sau daca la B6 am fire...

Alte pareri?

Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Trebuie sa fie la balamaua parasolarului un fir (cu un papuc de +). Daca nu are se trage dar e munca si romanii nu mai vor sa munceasca :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PPPPP, banuiam! Sperrrrrrrr ca her neamtu a tras fir si la B6 doar ca nu a echipat-o cu parasolare luminate. In "uichend" ma apuc de surubarit, sper sa scap repede si ieftin

Eventual, baietii tai au chef de munca? :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

blueyed, tu ai parasolar la masina ta B6?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Prin parasolar inteleg chestiile alea din lateralele oglinzii retrovizoare care stau pliate. Pana si Dacia are :wub:

Adica asta (fara DVD si fete :) )

post-1105-1188934577_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

scuze blueyed, eu le-am confundat cu perdelutele din spate, care daca s-ar putea monta mi-as monta si maine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu din cate stiam este o singura perdeluta si aceea pentru luneta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt si pentru geamurile laterale, nu stiu daca A4 are, surorile mai mari au sigur (nu toate, depinde de nivelul de echipare)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu din cate stiam este o singura perdeluta si aceea pentru luneta

Eu am perdeluta electrica la luneta si manuale la geamurile laterale spate.

Ontopic: @blueyed sunt aproape sigur ca nu sunt trase fire, va trebui sa le tragi tu...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Ice_2k: daca NU sunt trase, asa vor ramane. Nu ma apuc de desfacut p'acolo ca sa ma pricopsesc cu greierasi. Daca sunt, lucky me :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!