Jump to content

Help...documentatie


lefmir
 Share

Postare recomandată

Va rog ma puteti ajuta sa gasesc sau sa-mi trimiteti prin e-mail documentatie pentru motor de vw 1300 din 67'?...

e-mail-ul meu este lefmir@yahoo.com....multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai am cont pe aircooled.ro da cand dau sa downloadez documentatie imi zice:Access denied

This account does not have sufficient rights to access this resource. Please contact the site administrator for more information.

Ce fac?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai eu zic ca asta

contact the site administrator for more information.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa este- exista useri si...useri :( - adica nu vine oricine, face cont si cotrobaie. Vorbeste cu Charlie. :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

Salut. Cine poate sa-mi spuna cum pot sa-l contactez pe Charlie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Cine poate sa-mi spuna cum pot sa-l contactez pe Charlie?

ce se-nghesuie. ca-n filmele cu gangsteri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu nu mai am nevoie de documentatie...am lasat totusi topicul deschis pentru cei ce au nevoie...

@aegyssus - http://www.thesamba.com/vw/ fa-ti cont aici.gasesti tot felul de informatii utile despre broaste.Bafta! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pt. informatie. Acum imi creez cont.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu nu mai am nevoie de documentatie...am lasat totusi topicul deschis pentru cei ce au nevoie...

@aegyssus - http://www.thesamba.com/vw/ fa-ti cont aici.gasesti tot felul de informatii utile despre broaste.Bafta! :lol:

Documentatzie, e plin netul de ea. Ideea este ca cei care cauta si gasesc sa contribuie cu linkuri, explicatii in romana si alte cele pentru cei mai noi in domeniu. Asta e si scopul pentru care anumite materiale nu sunt accesibile direct pe aircooled (linkurile sunt accesibile intotdeauna, doar unele materiale locale au un statut mai aparte din motive de copyright nedeterminat)

P.S. ai 2 conturi pe aircooled.ro: lefmir si Mircik. La nici unul nu ai cerut rol de contributor ... (scrie mare pe pagina de creare cont cum si unde si de ce)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!