Jump to content

Bad Boy Look La Passat


S!mpL3 M3
 Share

Postare recomandată

Am gasit pe unele sit-uri o capota "bad boy" dar erau tocmai din germania sit-urile.In urma unor incidente vreau sa ii trag un look mai agresiv dar nu am gasit accea capota la nici un dealer din romania si in afara de barile de pe fata de pe acest sit nu am mai gasit nici o bara la vreun dealer.Vreau sa fie din romania daca se poate ca nu ma incurc cu nemtii sau mai stiu eu cine.Multumesc anticipat si c-am asa arata capotele si daca se a gasit cineva modelul pe negru i-as fi recunoscator daca nu m-as multumi si cu cealalalta :)

post-10722-1188647946_thumb.png

post-10722-1188647991_thumb.png

Modificat de S!mpL3 M3
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici nu cred ca o sa gasesti. Asa ceva se face la un tinichigiu bun. Se sudeaza 2 placute de capota si apoi se vopseste capota & voila.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu am auzit nici eu de asa ceva de cumparat din raft.asa cum s-a spus si mai sus,numai unt inichigiu bun iti poate face asa ceva.si eu asa vrea sa fac ceva la masina,sa ii dau un aspect mai agresiv dar nu am gasit un tinichigiu care sa lucreze cum trebuie.daca agasesti ceva..pune un post.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe ebay poate gasiti asa ceva, nu stiu sigur daca pt passat exista, dar pt golf IV astepta bamsemad o comanda.

Asa ceva am gasit si cred ca ar fi mai usor pt un tinichigiu.

fkswl3029ed0.jpg

kliokn6.png

Bafta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca mi-ai spune si unde ai gasit acele poze ti-as fi recunoscator sau de unde imi pot procura acea prelungire

Modificat de S!mpL3 M3
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

GOOGLE -imagini- cautare: passat bad boy look :lol:

Cred ca poate ai sanse sa gasesti pe ebay.de , sunt destui colegi care fac comenzi acolo.

Modificat de WNS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am gasit prelungire capota dar numia pentru passat 3b....http://www.autoaccesorii.ro/standard_category.php?parent=97

mai cauta pe la noi ca trebuie sa gasesti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti incerca si aici.

Este o firma romaneasca ce le aduce, asa am dat de site. Dar nu mai stiu care firma.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si pe mine m-ar interesa :icon_thumright:

am gasit ceva ..

passat-zone.daca/shop/vw-passat-3bg-6268p.html

unde .daca din link este .d k

sper sa iti fie defolos

Modificat de KMZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

.... dar nu am gasit un tinichigiu care sa lucreze cum trebuie...

Daca este cineva interesat de tinichigiu bun pot recomanda eu pe cineva care mi-a facut mie Bad Boy Look pe Golf. (si mie mi l-a recomandat Michael). Se pot vedea poze cu "lucrarea" lui aici

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca ar fi fost din craiova era K asa :wub:.Oricum pentru b5.5 nu am gasit am gasit bad boy look decat pentru 3b

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Eu zic s-o lasi mai bine asa ca oricum pare destul de agresiva in momentul de fata :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!