Jump to content

Lista Completa Dotari


deocamdata
 Share

Postare recomandată

Exista vreo posibilitate de a afla toate dotarile de care dispune autoturismul alta decat a intreba dealerul de la care a fost cumparat?

Tocmai am preluat leasing-ul la un allroad si vreau sa stiu totul despre ce are :icon_thumright:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti afla cu ajutorul unui VIN decoder. Gaseai asa ceva pe www.oilshop.ro pus la punct de hyper dar in prezent nu mai functioneaza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu ca toate dotarile sunt inscrise in acele date de identificare care le gasesc in Plan Service ... problema este ca acolo sunt doar coduri si habar nu am ce inseamna ... :icon_thumright:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator
Stiu ca toate dotarile sunt inscrise in acele date de identificare care le gasesc in Plan Service ... problema este ca acolo sunt doar coduri si habar nu am ce inseamna ... :).

Uite aici toate codurile PR si explicatii . :Driver:

Enjoy !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uite aici toate codurile PR si explicatii . :rolleyes:

Enjoy !

Saru' mana :) !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!