Jump to content

Masina...


R_a_z_v_a_n

Postare recomandată

pai eu le pot lua si de imprumut ca doar le pastrez eu daca nu iti trebuie ca doar sunt pana in 100 de mii ambele , le pun naiba pe sparc ca am neste pozitii albe de :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • R_a_z_v_a_n

    116

  • C o s m i n

    13

  • Marius

    12

  • F l o r i n

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Administrator

:vaidecapulmeu:

Pai atunci asa ramane, mi le aduci la intalnire.

Link către comentariu
  • Administrator

Am incaltat-o si eu de iarna cu Dunlop Winter Sport 3D.

Ce diferenta... alta viata. B)

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Salut! Imi poti spune de unde pot achizitiona si eu becuri de pozitie cu led k cele di pozele tale? Multumesc anticipat! ;)

Link către comentariu
  • Administrator
Au ajuns becurile cu led de la LEXXUS.

Poze..

LE: Multumesc pe aceasta cale lui Lexxus.

Vorbeste cu Lexxus.

Link către comentariu

Foarte faina masinuta ti-ai facut. Este foarte ingrijita, apropo de folie, cat a $$? Si cum s-au ars pozitiile pe led??? :) Poate o sa o vad si eu live candva:D

Link către comentariu
  • 1 month later...

Iata ca incet, incet masina devine exclusivista. Aceleasi bricolaje sunt in plan si pentru mine (desi eleganta culoare neagra nu va fi aplicata niciodata :Driver: ). As vrea insa sa iti cer parerea despre volanul imbracat in piele, ca tot vreau sa fac o vizita pe la Hussi. Am inteles ca e mult mai placut la atingere si mai aderent, dar deranjeaza in vreun fel faptul ca e ceva mai "durduliu", mai gros ?

Satisfactii in continuare la volanul lui si numai bine !

Link către comentariu
  • Administrator

Florin,

In primul rand multumesc pentru aprecieri, acelasi lucru ti-l doresc si tie.

Legat de volan, sincer, daca nu intrebai acum de el vis-a-vis de grosime, nici nu-mi trecea acest lucru prin cap. :Driver:

Iti dai seama ca nu am remarcat nici o diferenta intre cel fara si cel cu piele, asta prin prisma grosimii.

Ca o parere strict personala, merita aceasta investitie toti banii. Atat pentru confortul pe care ti-l ofera cat si pentru utilitate, deoarece devine mult mai aderent, mai ales in perioadele calduroase.

Link către comentariu

Felicitari pentru masina,foarte reusita..am si eu o intrebare si o rugaminte...de unde ai cumparat mansonul de la schimbatorul de viteze is cat te-a costat? mersi frumos!s-o conduci cu placere si sa iti ofere numai bucurii! :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • Administrator

:blink:

Ce ochi ai ! :P

Asa este, spalatoria frecventata de mine este chiar langa acea biserica catolica. :Driver:

Link către comentariu

Razvan, nu fi rautacios ca se accepta cacofonia asta :cheers:

Frumoasa masina, defapt orice masina spalata parca este o alta :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • Administrator

Gata baieti, Masina are mai nou un xcarlink montat la Delta original. Alta viata frate, ca aveam torpedoul plin de CD-uri audio. Poze maine.

PS: Uitasem, s-a rezolvat si cu cotiera. Nu mai am decat sa astept sa ajunga si s-o montez. O fi dificil?

Link către comentariu
  • Administrator

Sorine, folia laterale spate este de 21% transparenta, atat laterale cat si luneta, iar cea de pe laterale fata este de 73% , maxim legal admis.

In alta ordine de idei, am reusit sa montez si eu xcarlink-ul, atat de util. Ma saturasem de carat zecile de CD-uri audio. :P

Poza cu locul montarii.

post-2440-1206689684_thumb.jpg

Link către comentariu
  • Administrator

In sfarsit si cotiera fata ...

post-2440-1206958595_thumb.jpg

post-2440-1206958609_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • Administrator

Foarte frumos !

Cotiera e una din cele mai bune investitii. De ce ai ales sa montezi acolo xcarlink-ul ? E pe partea dreapta a consolei centrale ?

Felicitari Razvan !

Modificat de last
Link către comentariu

Buna investitia cu cotiera, dar ce culoare ai partea de jos a bordului, intreb deoarece vad ca tunelul de la cotiera este deschis la culoare si cotiera, nu se vede rau diferenta de culoare? De curiozitate cat a costat cotiera? Pune te rog o poza cu cotiera dar sa se vada si scaunele si bordul sa vedem cum vine

Modificat de Auras
Link către comentariu
  • Administrator
...De ce ai ales sa montezi acolo xcarlink-ul ? E pe partea dreapta a consolei centrale ?

Multumesc Marius.

Asa este, xcarlink-ul este montat in partea dreapta a consolei deoarece acolo am considerat ca nu ma incurca si imi este si mai usor accesibila.

dar ce culoare ai partea de jos a bordului, intreb deoarece vad ca tunelul de la cotiera este deschis la culoare si cotiera, nu se vede rau diferenta de culoare? De curiozitate cat a costat cotiera?

Auras, cotiera este din piele gri si asa cum bine ai observat, este diferenta intre ce am eu si ea. La mine predominant este tot gri, dar gri mult mai inchis. Se vede diferenta dar sincer, de cand caut asa ceva, am zis ca merge, mai ales ca este impecabila. :)

Pretul ei a fost de 225 iepuroi :) si mi-a fost adusa de colegul Ionell de pe e-bay.

Link către comentariu
  • 1 month later...

foarte frumoasa masina.. asta i-am zis si io lu` tata "ia nene una neagra" :) dar merge si albastra. Cam aceleasi dotari vreau sa le fac si io, cotiera, folii, jante..ce vroiam sa te rog daca imi poti da un id de mess decat sa ne complicam cu mesaje pe forum, sa ma sfatuiesti si p mine ca dupa cum se vede masina esti "tatic"!:D)..bravo

Link către comentariu
  • Administrator
R_a_z_v_a_n

Multumesc pentru aprecieri.

Sunt "tatic" la propriu :soare:

In principiu daca rasfoiesti un "pic" pe forum iti vei forma o idee despre ce modificari crezi ca ti-ar trebui.

BTW, ID-ul meu este razvancutitoiu@yahoo.com dar tin sa te "avertizez" ca mai repede sunt gasit cu un PM aici pe forum decat pe messenger. :lol:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!