Jump to content

2004 Passat 2,5 4motion 180cp


mariybeth66

Postare recomandată

cum naiba iti consuma tie 9 in oras cu clima cu...la motoru ala iti ia in oras in jur de 12-13 soto soto,si in afara mie imi ia la mers normal cam 7,5-8,5 si chiar si ca9 imi arata dar cind minca jar jar...nu cred ca-ti minca tie numai 9 in oras.cred ca nu-ti arata bine compu sau...oricum bafta!!

Link către comentariu
cred ca nu-ti arata bine compu sau...

Roaga pe cineva cu vagcom sa se uite... Vezi ca este o adaptare care poate face sa iti arate consumul mai mult sau mai putin... Cred ca e modificata setarea implicita :blink:

Link către comentariu

am pus vag comu pe ea si nu are nici o eroare absolut pe nicaieri. de oras e vb de bucuresti si nu va obliga nimeni sa ma credeti...

bafta...

Link către comentariu

Nu e vorba de nici o eroare pe care sa o dea la scanare :P Eu iti spuneam de o adaptare, de modificarea valorii implicite pt consumul aratat de BC... poti sa il faci sa arate 80% sau 180% (ca ex., nu stiu care sunt limitele min. max.) Credeam ca te ajutam, nu trebuie sa te supere asta... :P

Oricum, cred ca s-a discutat destul pe langa subiect... Conform regulamentului, In aria "Masina mea" nu este permisa discutarea problemelor tehnice de nici un fel.

Link către comentariu

sal,

nu cred ca da vag vreo eroare dar ma rog, o sa-i fac plinu si o sa fac 100 km prin oras iar dupa aceea o sa-i fac iar plinu si am sa vad cati litri imi intra. asa e cel mai exact. fara bc si alte dracii dastea...

bafta

Link către comentariu

chiar nu stiu cum se numesc jantele, sunt ale ei, modelul 2005. mie nu-mi plac in mod deosebit... :D

Link către comentariu
Crista_Silviu

Frumoasa masina...vad ca e adusa acum si sunt curios cat a costat...nu de alta dar vreau si eu una la fel si cutie automata. Ai ceva poze cu interiorul? Ceva dotari se pot spune? Despre consum....Super :icon_cheesygrin: ... mie imi arata 8,8 in afara si 10,3 in oras si nu e 4x4 si nici 180 CP nu are, ci doar 150. Drumuri bune :icon_thumright:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!