Jump to content

Chip pe Octavia 1,9TDI


micu`evreu
 Share

Postare recomandată

Vlad, tu vrei sa spui ca A3 130CP prinde 100 in 9.1s ? glumesti nu?

Nu glumesc! 9.2 face, 130CP quattro face 9.1! Uite si o poza din manualul meu! Vezi ca e gresita prima rubica unde scrie tranctiune integrala, e tractiune fata.

@andrei Super OPC-ul. Pacat ca Opel are cutii de viteze slabe! Ce ar face Vectra GTS 3.2 V6 211 CP daca ar avea cutie mai buna!!!(acum scoate 8 sec suta ceea ce mi se pare putin ca mai mult de 1500kg nu are)

:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cand eu zic ca Audi, VW, Skoda si Seat impart doar tehnologia si nu calitatea componentelor(nu ma refer doar la finisare, ci si motor, cutie...etc.) tipa lumea la mine. :) Oricum si eu am fost suprins de performanta 0-100 de la Fabia RS. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vlad.. nu pot sa spun decat ca te provoc la o [cenzurat] sa vedem diferentele ca sunt tare curios :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Noi suntem UPSolute Romania ... si noi dam garantia de 15 zile full adica daca nu iti convine iti dam banii inapoi :pirat: ... www.chiptuning.ro sau mai costel@aspad.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!