Jump to content

Model Jante


frn
 Share

Postare recomandată

Intr-adevar, ceva deosebit, Ronal Aero. Super jante.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cypor

    33

  • frn

    16

  • MK16V

    14

  • twentyone

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate sa-mi spuna cineva cum se numeste modelul asta de ats? am gasit ca sar numi pepperpot, dar nu cred ca asta e denumirea lor :blah:

post-51305-1271320104_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

niste jante old school :icon_thumright:

post-12834-1272452067_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Jante lățite in Rom

post-54372-1274283636_thumb.jpg

post-54372-1274283664_thumb.jpg

post-54372-1274283802_thumb.jpg

post-54372-1274283807_thumb.jpg

Modificat de fauru
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am fost vineri pe 21.05.2010 la locul indicat si nu am gasit pe nimeni care sa faca asa ceva la Motor Service SRL ca asa se chema locul.in afara de rectificari chiulase si alezat motoare nimic.cunosc zona bine ca am crescut acolo.serviceul are pe strada Tina Petre o spalatorie dar singurul loc de pe schita ta era la reparatii radiatoare si acolo era un ametit care nu stia de el de bautura la ora 12.00ziua...,sudeaza argon la carpacit radiatoare de a/c dar atit...

Mai caut ca ma intereseaza problema....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

trebuie cautat, ca e pont cu latitul jantelor de tabla. Eu caut in IS asa ceva de ceva timp si neam sa gasesc. Asa ca daca e careva care sa stuie ceva sigur, eu ma bag la asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate sa-mi spuna cineva cum se numeste modelul asta de ats? am gasit ca sar numi pepperpot, dar nu cred ca asta e denumirea lor :(

aia e denumirea . am vazut pe un golf 2 alb in timisoara cu doua tipe,una blonda ..poate daca te duci cu ceva de la Avon le iei roatele :( poate le mai stie careva din tm si te ajuta daca vrei sa le iei. nu sunt late, io am vazut doar 6j dar au et 13 !! sunt mai frumoase pe viu

Modificat de Typ19E
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

jantele le am, dar vroiam sa stiu denumirea lor :(, merci oricum

Modificat de BBK
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am fost vineri pe 21.05.2010 la locul indicat si nu am gasit pe nimeni care sa faca asa ceva la Motor Service SRL ca asa se chema locul.in afara de rectificari chiulase si alezat motoare nimic.cunosc zona bine ca am crescut acolo.serviceul are pe strada Tina Petre o spalatorie dar singurul loc de pe schita ta era la reparatii radiatoare si acolo era un ametit care nu stia de el de bautura la ora 12.00ziua...,sudeaza argon la carpacit radiatoare de a/c dar atit...

Mai caut ca ma intereseaza problema....

exact unde intri la spalatorie acolo in curte ultima usa pe stanga este de termopan acolo e

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

jantele le am, dar vroiam sa stiu denumirea lor :D, merci oricum

Incearca CENTRA , deastea am gasit eu la 200 de euro pe 15.... doar erau cam distruse la banii aia...

http://www.google.com/imgres?imgurl=http:/...%26tbs%3Disch:1

Modificat de GVP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uite asa pierzi banii cu "folos" la ruleta

Ce nebuni ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
36668410556977892714042.jpg Modificat de Cristi_XXZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E de femei janta asta!!

..."se da cu AVON" :P

Modificat de Cypor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai frate da ce limba vorbesc astia?????????????Sa moara vanilia mea daca am inteles ceva cred ca este englezoturcachinezogermanlatina veche. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut.eu am facut din 8jante de tabla in 15" la syryus latite cu 280ron 4bucati asa de late ca anvelopa de 215/60/15 acum sta pe janta la diametru cat una de 195/50/15 deoarece s-au cracanat rau de tot dar nu le pot inca monta pe masina ca trebuie sa tai masina la pasaje si sa-i ridic suspensia la loc ca atunci cand iau virajul pe fata freaca in coltul de jos al aripii cu pragul si tipa servodirectia de parca moare masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

ce cauciucuri sint astea cu talonul alb?

sau il vopsesc ei? cu ce? ca vopseaua normala se crapa pe cauciuc ....

any ideas?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe la discovery am vazut ca se mai fabrica si asa ceva (gata vopsite), dar pt retro, astea in general se vopsesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu te contrazic, dar si la Wsee am vazut si ei au avut cum am pus eu linkul :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!